10 Euro Ukash Bozdurma

Bir çok ukash bozum işlemi yapan firma’nın genellikler alt limitleri bulunmaktadır. Bu limitler genellikle 50 euro’dan az olmayan miktarlardır. Firma olarak daha önceden uygulamış olduğumuz ukash bozdurma alt limitlerini kaldırdık!!

Bir çok ukash kullanıcısı her zaman büyük miktarlarda ukash kart’lara sahip olmuyorlar bu miktarlar 50 euro’Nun altında olduğu zaman bu kullanıcılar sahip oldukları bu ukash kart’Ları bozdurmak’da yani nakite çevirmekte zorluk çekiyorlar bunun sebebi ise bu miktarlarda ukash kart bozdurabilecek sağlam firma bulmanın zor olmasıdır. Çünkü ukash bozdurma işlemi yapan firmalar işlem esnasında sizlerden belirli bir komisyon alıyorlar bu komisyon miktarlarının düşük olmasından dolayı ufak miktarlarda ukash kart’ları bozmuyorlar.

Bu sebep den ötürü düşük miktar ukash kart sahipleri bu kartları çeşitli forumlar vasıtası ile bozdurmak istiyorlar malesef, bu işlemlerinin büyük bir kısmı dolandırılarak bitiyor.. Çünkü resmi bir firmada bu miktar kart bozdurmak çok zor.

turkcoins.net olarak artık dilediğiniz miktarda ukash kartı firmamız aracılığı ile biraz daha fazla komisyon miktarı ile bozdurabilirsiniz.İşlem tamamen büyük miktar’larda yapılan ukash bozdurma işlemi ile aynı şekilde gerçekleşiyor. Sizlerin için yaptığımız bir yenilikte 50 Euro’nun altında bozdurma işlemlerinde sizlerden havale ücreti talep etmiyoruz. Bu durumda yaşamış olduğunuz zarar bir nebze düşük oluyor.

Bozdurmak istediğiniz ukash kart net miktar olmak zorunda değil, kartınız net yani 10.00 EURO olabilir yada 15.24 EURO gibi küsüratlı bir rakam olabilir sahip olduğunuz tüm ukash kart’ları Canlı destek hattı üzerinden online olarak anında bozdurabilirsiniz.

Bilgi almak ve ukash bozdurmak için canlı destek hattımıza bağlanıp operatörlerimizden yardım alabilirsiniz..

10-euro-ukash-bozdurma

10 Euro Ukash Bozdurma