Anında Ukash Bozdurma Yapma

Ülke genelinde bir çok internet sitesinde yaygın olarak yapılan ukash bozdurma işlemi, işlemi yapan sitenin işlem şekline göre farklılıklar göstermektedir, İşlem farklıkları ve firmaların sizlere vermiş oldukları ukash bozdurma kur miktarına göre belirlenmektedir.

Ukash bozdurma işlemleri sitemiz tarafından en hızlı şekilde ve en yüksek kur miktarlarında verilmektedir. Bu şekilde işlemleriniz maximum 15 dakika içerisinde gerçekleşmektedir ve bozdurma işlemi sonrasında az komisyon ödediğiniz için yaşamış olduğunuz zarar en aza indirgenmektedir.

Site olarak şuanda ukash bozdurma kurumuz en döviz cinsinde göre günlük olarak hesaplanır, Bu şekilde günlük ve anlık olarak deşen döviz miktarlarında yaşamış olduğunuz ani artıştan ve düşüşten dolayı yaşayabileceğiniz zarar en aza indirgenir.

İşlemler sırasında tarafınızdan bozdurmak istediğiniz ukash miktarı sorulur, bunun sebebi ukash miktarına göre size verdiğimiz kur oranlarının farklı olmasıdır. En miktar’da ukash bozdurmak isteyen müşterimize verilen kur miktarı, çok tutarda ukash bozdurmak isteyen müşterimize verilenden düşük olur.

İşlemler sizlerin güvenliği düşünülere SSL sertifikalı canlı destek hattı üzerinden, kayıt altına alınarak yapılır, görüşme esnasında görüşme kayıtlarını eposta olarak kendi posta adresine gönderebilir yada yazıcınızdan çıktı olarak alabilirsiniz. Bu sayede işlem kayıtları elinizde bulunuz ve herhangi bir aksiliğe yer vermezsiniz.

İşlemler online olarak hemen hemen tüm bankalara HAVALE ile yapılır, HAVALE işlemi ukash kartınızın kontrolü akabininde sizlere vermiş olunan kurdan hesaplanarak , tarafınıza bilgisi verildikten sonra en geç 15 dk içerisinde vermiş olduğunu banka hesabına iletilmiş olur. Tüm işlemlerde sabit olarak alınan 1 TL masraf, tarafınızdan karşılanır.

İşlem esnasında hiçbir şekilde kişisel bilgileriniz tarafınızdan talep edilmez, Sadece ödemenin yapılabilmesi için, banka hesap bilgileriniz ( mümkünse IBAN kodu ) ve İşlem güvenliği , oluşabilecek sorunlarda iletişim kurabilmek için telefon numaranız talep edilir.

Tüm işlemler konusunda profesyonel personelimiz ile yapılmaktadır. Personelimiz sizlere her konuda yardımcı olabilecek bilgi seviyesine sahip, uzman kişilerdir. Tüm sorularınıza cevap vermek ile görevli olan personelimiz haftanın her günü, günün her saati 7/24 Canlı destek hattı üzerinden sizlere destek vermektedir.

Anında Ukash Bozdurma Yapmak

Anında Ukash Bozdurma Yapmak