21 Şubat 2016

Astropay Bozdurma

 

Kuruluşundan buyana pek uzun bir zaman olmamasına rağmen ukash’ın kapatılmasından sonra hızla büyüyen Astropay artık piyasadaki lider ön ödemeli kart sistemlerinden biri haline gelmiştir. Kullanımı bakımından Astropay kurucuları diğer sanal kart sistemlerine göre biraz daha kullanıcı güvenliğini ön plana çıkarmışlardır. Diğer sanal kart uygulamaları gibi sadece PİN kodundan oluşmayan astropay yapısı bakımından daha çok sanal kart şeklindedir.

16 haneden oluşan bir pin numarası bunun yanında son kullanım tarihi ve 4 rakamdan oluşan bir güvenlik kodu bulunmaktadır. Astropay kartlar şuanda piyasada sadece dolar ( usd ) olarak kullanılmaktadır. Firmanın yaptığı bazı açıklamalardan anlaşılacağı gibi diğer para birimlerinde çalışmalar devam etmektedir.

Ülkemizde Şuanda bir çok site üzerinden satın alınma işlemi gerçekleştirilebildiği gibi astropay bozum işlemi de yapılabilmektedir. Astropay kartlar tek kullanımlık olarak üretilmemiştir. İçerisinde bakiye olduğu sürece aynı pin kodu bilgileri bir çok kez içerisindeki bakiye bitene kadar kullanılabilinir.  Ülkemizde ukash ‘dan sonra yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Astropay Bozdurma işlemleri turkcoins.net güvencesi ile Ülke genelinde sizlere en yüksek astropay bozdurma kurunda işlem yapabilirsiniz. Tüm işlemlerimiz diğer bozum işlemlerinde olduğu gibi SSL sertifikalı canlı destek hattımız üzerinden yapılmaktadır, Canlı destek hattımızda bulunan konusunda profesyonel satış temsilcilerimiz sizlerin bu konudaki soruları cevaplayarak arzu etmeniz durumunda tüm bankalar ile olan anlaşmamız dolayısı ile işlemlerinizi 10 dakika içerisinde gerçekleştirmektedir.

Astropay Bozdurma Kuru anlık olarak Merkez bankası USD kuru üzerinden hesaplanarak sizlere bildirilmektedir. Bu neden ile güncel kur miktarını öğrenmek için canlı destek hattımıza bağlanıp bilgi alabilirsiniz, Güncel kurun anlık olarak hesaplanmasından dolayı Dolar kuru üzerinden ki ani kur değişikliklerinden zarar görmezsiniz.

Astropay Bozdurmak için;

  1. Banka Hesap Bilgileriniz, IBAN numaranız ve İsim Soyisim ( Iban numarası Bulunmayan müşterilerimiz Şube Kodu ve Hesap numarası şeklinde bilgileriniz vermeleri gerekmektedir )
  2. İletişim telefon numaranız ( Herhangi bir durumda teyit almak için gereklidir )
  3. Astropay Pin Kodunuz , Son Kullanım Tarihi, 4 haneli güvenlik kodu

 

Yukarıdaki bilgileri canlı destek hattımız üzerinden paylaştık dan sonra bozdurma işleminiz dakikalar içerisinde size verilen kur oranı üzerinden hesaplanarak vermiş olduğunuz banka hesabına yapılmaktadır, Siz canlı destek hattımızdan ayrılmadan ödemeniz hesabınıza yatırılmış olmaktadır.

İşlemler sırasında paylamış olduğunuz hiç bir bilginiz ( banka hesap bilgisi, telefon numarası vs. ) 3. şahıslar ile hiçbir şekilde paylaşılmaz, hiçbir bilginiz sunucularımız da kayıtlı olarak tutulmaz, tüm işlemlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz,

Güvenli astropay bozdurma işlemleri için turkcoins.net güvencesi ile işlemlerinizi başlatmak için canlı destek hattımıza bağlanıp operatörlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz..

 ASTROPAY BOZDURMA / Yönetim