Astropay Bozdurmak

ASTROPAY BOZDURMAK

Astropay kart’lar dünya gelinde sanal cüzdan uygulamalarının gelişmesi ile yatay olarak geliştirilen ön ödemeli bir kart sistemidir, Kullanımı ve yapılışı bakımında paysafe ve ukash kartlar ile ayrılan belirgin özellikleri vardır.

Astropay kart’larda son kullanım tarihi ve güvenlik kodu bulunmaktadır. Bu kullanım arayüzü bakımında sanal kredi kartlarına benzemektedir. Yine diğer firmalarda olduğu gibi içerisindeki bakiyenizi kullanacağız sitede kullandığınız miktardan sonra kalan miktar taki kartın içerisinde para kalmayana kadar kullanıma açıktır.

Astropay kartlar şuanda dünya gelinde bir çok ülkede yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır, Yalnız şuanda sadece USD yani Dolar döviz cinsinde kullanılmaktadır. Bu özelliği ilerleyen dönemlerde bir çok döviz cinsinde kullanılacağı gibi görünmektedir.

Astropay kart’lar ülkemizde kullanıcıların sanal ortamda ödeme yapma ve ödeme alma ihtiyaçlarını çok güvenli bir şekilde karşılamaktadır. Ülkemizde bir çok firma bu kartların satışına başlamıştır. Bu kartlar ile ödeme yapabileceğini gibi Ödeme alma yöntemi olarak’da kullanabilirsiniz.

Ülkemizde Astropay Bozdurma işlemlerine yaklaşık olarak 1 yıldır , turkcoins.net güvencesi ile siz müşterilerimize vermekteyiz. Astropay kartlarınızı en yüksek kur miktarlarında anlık olarak tüm bankalara 5 dk içerisinde HAVALE ile firmamız aracılığı ile bozdurabilirsiniz.

İşlem esnasında sadece Banka hesap bilgileriniz, İletişim telefon numaranız ve Astropay kart bilgilerinizi operatörlerimiz ile paylaşmanız yeterlidir. İşleminiz otomatik olarak, tarafımızdan yapılarak işleminiz sonlandırılır.

Anında astropay kart bozdurmak için canlı destek hattımıza bağlanınız.

Astropay Bozdurmak

Astropay Bozdurmak