Bedava gov backlink kazanma

Bilindiği gibi internet ortamı hızlı dünya’da gelişmiştir ve buna bağlı olarak web sitesi denilen bir platform oluşturuldu. Web siteleri üzerinden kendinizi tanıtabilir, ürünlerinizi tanıtabilir veya hizmetlerini tanıtabilirsiniz. Şuanda günümüzde hemen hemen her şahıs/kurum/kuruluş bir web sitesine sahiptir. Çok büyük masraflar dökülerek yapılan websiteleri eğer amaçlanan kitleye ulaşmaz ise bu web sitesi bir işe yaramaz.

Bu sebep den ötürü SEO yani arama motoru optimasyonu denilen işlem ortaya çıkmıştır. Bunun anlamı web sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkarmak için yapılan işlemlerdir. Bu işlemler bazı firmalar tarafından sizin adınıza yapılmaktadır ama çok büyük miktar’larda para istenmektedir.

Bu yüzden bir çok web sitesi sahibi kendi imkanları ile seo çalışmaları yapmaktadır. Seo çalışmalarının en büyük aşamalarından biri backlink çalışmalarıdır. Backlink farklı sitelerden sitenize gelen link demektir. Bunun önemli olmasının nedeni arama motorları sıralamaları yaparken sitelerin farklı sitelerden örnek gösteriliyor olmasına çok önem verirler. Yalnız her siteden alınan backlink’ler istenilen etkiyi yapmaz. Bilinen en iyi backlink alınması gereken site’ler ” .edu ve .gov ” sitelerdir.

.edu siteler üniversite ve okulların kullandıkları domain uzantılarıdır. gov uzantılar ise devlet sitelerine aittir. Bu nedenle bu yazımızda size edu ve gov sitelerde nasıl bedava backlink alabileceğinizi öğreteceğiz.

Aşağıda sizlere verilen liste bedava backlink alabileceğiniz sitelerdir. Bu site isimlerine tıkayarak, açılan sayfanın sonunda bulunan ” https://www.turkcoins.net ” yerine kendi site adresini yazmanız ve yenide herhangi bir tarayıcıda açmanız size mükemmel etkili ve ücretsiz backlink sağlayacaktır.

 

www.senate.gov
www.cftc.gov
www.biometrics.gov
www.navcen.uscg.gov
newportbeachca.gov
transtats.bts.gov
sedonaaz.gov
pandora.nla.gov.au
www.hud.gov
www.nhc.noaa.gov
www.nhlbi.nih.gov
www.fws.gov
www.gov.im
www.crh.noaa.gov
www.olelo.hawaii.edu
www.prh.noaa.gov
doleta.gov
www.planning.dot.gov
www.nixonlibrary.gov
www.trade.gov
www.pcb.its.dot.gov
senweb03.senate.ca.gov
vos.noaa.gov
www.daviscountyutah.gov
www.usafa.edu
blogs.archives.gov
nhl.gov
www.tc.faa.gov
medicalreservecorps.gov
www.broadbandmap.gov
www.transtats.bts.gov
nws.noaa.gov
transition.fcc.gov
search.london.edu
bernco.gov
cherokeecounty-nc.gov
nationalcityca.gov
www.gillettewy.gov
www.evansville.in.gov
www.weather.gov
www.ndbc.noaa.gov

Bu listede bulunan linkleri açık dan sonra herhangi bir ping sitesinde pingletmenizi tavsiye ederiz. Büyük paralar ödeyerek artık .gov backlink almanıza gerek yok. Hiç zaman kaybetmeden sizlerde bu fırsattan yararlanın.

Bedava gov backlink kazanma” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın