Bedava Ukash

İnternet üzerinden her heçen gün art niyetli kişiler tarafından yeni bir haber bulmak artık çok zor değil. Bunların arasına eklenen son zamanlarda yaygın olan bedava ukash pin kodu hikayesidir. Bunun doğru olması şuna benzer çok parası olan birinin yolda gördüğü her kişiye karşılık beklemeksizin para vermesi yada banka hesabında bulunan büyük miktarda parasını banka yetkililerini arayıp ” Hesabımda ne kadar para varsa yada paramın bir bölümünü dilediğiniz müşteriye yada müşterilere aktarın ” demesine benzer. Bu olay ne kadar saçma ise bedava ukash olayıda o kadar saçmadır.

Bazı firmalar yada siteler bazı yarışmalar yada çekilişler sonucunda bir gelir elde ederek sizlere ukash kod dağıtabilirler yalnız bu durum çok ender rastlanan bir olaydır. İnternet üzerinde bedava ukash pin kodu verenlerin yanı sıra bedava ukash kod üreten program olduğunu ve bunu ücretsiz olarak dağıttıklarını beyan eden firmalar’da mevcut. Bunun amacıda bu programı belirli upload sitelerine yükleyen kişiler sizler bu programı ne kadar indirirseniz bilgisayarınıza indirilen program sayısı kadar programı upload ettikleri siteden ödeme alıyorlar. Çünkü bu sitelerin kullanıcıya ihtiyaçları var çünkü bu siteler’de çok sayıda banner yani farklı ürün yada sitelerin reklamları mevcut. Yani bunu bir çark gibi düşünün ama bu çarkın içerisinde bulunan hiçbir site hakkı ile iş yapmamaktadır. Tamamen kullanıcıları aldatmaya yönelik ve onlardan haksız kazanç sağlamaya yönelik bir hizmettir.

İnternet üzerinde bir ticaret kaynağı olan ve son dönemde çok yaygılaşan ukash kart’lar bir çok site tarafından belirli bir miktar karşılığında satılmaktadır, ve bir çok sitede ukash bozdurma adı altında ukash kullanıcılarının sahip oldukları ukash kart’ları ülkemizde ukashmastercard aktif olmadığı için belirli bir komisyon karşılığında nakite çevirmektedirler..

Sizlerden ricamız ve tavsiyemiz sizlere hiçbir karşılık beklemeden ukash kart vereceklerini beyan eden site yada kişilere güvenmeyiniz. Site olarak uzun yıllardır ukash bozdurma konusunda hizmet vermekteyiz. Bir çok kişi canlı destek hattımıza bağlanarak bu siteler’den yada dağıtılan bedava ukash programından yapmış oldukları ukash kart’ları bozdurmak istiyorlar. Operatörlerimiz tarafından kontrol edilen ukash kart’ların geçersiz olduğunu müşterimize bildirdiğimiz bizlerin vermiş oldukları ukash kartı kullandığımızı düşünüyorlar ve mantıksız polimikler yaşanıyor ve sitemiz hakkında çeşitli forumlarda çeşitli kötü anlatımlı yazılar yazıyorlar. Bu olay site olarak sadece bizlerin yaşadığı bir konu değil, yasal olarak ukash bozdurma işlemi yapan bir çok firmanın başından geçen bir olaydır.

Umarız sizleri bu konuda yeterince bilgilendirebilmişizdir.

Saygılarımızla / YÖNETİM..

Bedava Ukash

Bedava Ukash