Bitcoin Al – Sat

Bitcoin Nasıl TL ye çevirilir ?

Bitcoin oluşumu yapısı ile bir sanal para birimidir. Yani elle tutulur gerçek bir nesne değildir ( kağıt yada madeni para gibi ) Bu sebep ten ötürü bitcoin kullanıcılarının sahip oldukları bitcoin leri çeşitli aracılı kurum  yada şahıslar vasıtası ile istedikleri ülkenin nakit parasına çevirebiliyorlar. Bu işlem konusunda sizlere trcoins.com üzerinden bazı bilgiler vermek istiyoruz.

Turkcoins.net üzerinden bitcoin tl ye çevirme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden 3 çeşit para biriminde ödemeler yapılmaktadır. Bunlar TL, USD ve EUR ‘dur.  Bu 3 para biriminde ödeme yöntemleri farklılıklar göstermektedir. Bunu sizlere sıralamak gerekir ise,

 • Banka Aracılı ile HAVALE ve EFT Seçeneği ( TL , USD, EUR )
 • Banka Aracılığı ile Cep Bank ( TL ) ( Garanti bankası ve İşbank )
 • Postahane Aracılığı ile HAVALE ( TL )
 • Elden Ödeme Seçeneği ( TL, USD ,EUR )
 • Diğer Sanal Para Birimleri ile ( TL, USD, EUR)

Tüm bu seçeneklerde müşterilerimize anlık olarak profesyonel ekiminiz tarafından, dünya piyasaları analiz edilerek sizler için hazırlanan kur oranları sunuyoruz. İşlemlerinizi sitemiz üzerinden 2 şekilde yapabilirsiniz.

 • Online İşlem Merkezi üzerinden ( Operatör Yardımı Olmadan )
 • Canlı Destek Hattı üzerinden ( Operatör Yardımı ile )

Sitemiz üzerinden yapılan tüm işlemlerde müşteri güvenliği ve gizliliği ön planda tutulmaktadır. Hiçbir bitcoin bozdurma işleminde sizden hiçbir kişisel bilginiz tarafımızca talep edilmez. Sadece belirlenen ödeme seçeneği doğrultusunda ödemenin tarafınıza yapılabilmesi için gerekli bilgiler istenilmektedir.

Bitcoin Banka hesabına aktarma işlemlerinde Sizlerden TC numarasınız, Anne kızlık soyismi ve diğer özel kişiler bilgileriniz istenmez, Vermiş olduğunuz banka hesabı bilgileri kesinlikle sunucularımızda kayıtlı tutulmaz ve 3. Şahıslar ile paylaşılmaz. Ödeme güvenliği açısından ödemeler ticari hesaplar üzerinden yapılmaz, müşterilerimize gönderim yapılan tüm hesaplar şahıs hesaplarıdır..

Bitcoin Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır ?

Trcoins.com üzerinden bitcoin satın alma işlemi yapmak isteyen müşterilerimiz için sitemiz üzerindeki prosedürler farklılık göstermektedir. Bu konuda sizlere bilgi vermek gerekir ise, Sitemiz üzerinden şuanda kullanabileceğiniz satın alma seçenekleri

 • Banka Aracılı ile HAVALE ve EFT Seçeneği ( TL , USD, EUR )
 • Elden Ödeme Seçeneği ( TL, USD ,EUR )

Bitcoin satın almak isteyen müşterilerimiz bu işlemlerinizi bitcoin bozdurma işleminde olduğu gibi 2 şekilde yapabilirler.

 • Online İşlem Merkezi Üzerinden
 • Canlı Destek Hattı üzerinden

Diğer işlemlerden farklı olarak sitemiz üzerinden satın alma işlemlerinde sitemizi ilk defa kullanacak kullanıcıların ödemeyi kendi banka hesaplarından yapmaları gerekmektedir. Yapılan ödemeler’de 3.şahıs ödemesi kabul edilmemektedir. Gerekli durumlar’da işlem yapacak müşterinin kullandığı hesabın kendisine ait olduğunu kanıtlayacak bazı ek bilgiler vermesi istenebilir. Bu güvenlik tedbirlerinin amacı farklı kişilerin hesaplarını kullanarak hesap sahibinin bilgisi dışında yapılan işlemleri engellemektir. Müşterilerimizden işlem esnasında gerek görülür ise bu ek bilgiler operatörlerimiz tarafından talep edilebilinir.

Sitemiz üzerinden bitcoin al – sat işlemleri online olarak hızlı bir şekilde yapılır.

 • Bitcoin Satın Alma işlemlerinde işlem süresi ödemenin banka hesabımıza geçmesinin ardından en fazla 10 dakikadır.
 • Bitcoin Bozdurma işlemlerinde Ödemeler bitcoin gönderiminin 1. onayı olmasının ardından 5 dk içerisinde yapılır.

Turkcoins.net ile bitcoin bozdurma ve bitcoin satın alma işlemlerinizi 128-bit SSL sertifikalı Online İşlem Merkezi ve Canlı Destek Hattı üzerinden Haftanın her günü, günün her saatti 7/24 olarak hızlı, güvenli ve uygun kur oranları ile yapabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak ve Tüm sorularınıza yanıt bulmak için Canlı Destek hattı üzerindeki, konusunda uzman Satış Temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.