Bitcoin Banka Hesabına Aktarma

onlinebtc

Bitcoin Banka Hesabına Aktarma , Bitcoin Bozdurma ;

online işlem merkezi

Bitcoin kullanımının ülkemizde her geçen gün daha’da yaygınlaşmasının üzerine bitcoin kullanıcıları ellerinde bulunan bitcoinleri nakit paraya çevirmenin çeşitli yollarını aramaya başlamıştır, lakin bunun en kolay yolu olan banka ile nakit paraya çevrilme yöntemi, ülkemizde henüz hiçbir bankanın bitcoin’i tanımıyor olmasından dolayı yapılamamaktadır.

Bu konuda piyasadaki açığı gören bazı şahıs veya kurumlar aracılık hizmeti vererek, bitcoin kullanıcılarının bu ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışmaktadır. Yalnız bu açılan sitelerin son zamanlarda çeşitli nedenlerden dolayı kapanıyor olmasından ötürü bu ihtiyaç sahipleri konu ile ilgili yeterli bir kaynak bulamamaktadır.

Bu sebeplerden ötürü uzun yıllardır diğer birçok e-para uygulamalarında verdiğimiz hizmetlere bir yenisini de ekleyerek artık bitcoin alım ve satım işlemlerinden tüm bitcoin kullanıcılarına hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu konu ile ilgili olarak yapılan geniş araştırmalar sonucunda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için gerekli olan tüm çalışmalar yapılmıştır. Tamamen bitcoin kullanıcıların güvenliği ve mutluluğu amaç edinilerek yapılan bu çalışmalar neticesinde sizlere Ülke genelinde en yüksek kur oranları ile en hızlı hizmeti veriyoruz.

Gelelim bu hizmetimiz hakkında siz kullanıcılara biraz bilgi vermeye, Bu yazımız’da sizlere konu ile ilgili olabildiğinizce detay ve ayrıntı vermeye çalışacağız o sebep’den ötürü açıklamamızı maddeler halinde yapmaya karar verdik.

Nedir Bu Maddeler ?

  • Bitcoin’lerimi direk bankaya giderek vezneden yada farklı bir banka görevlisinden Nakite Çevirebilirmiyim ?                                                                                                                                                         (Malesef Şuanda Türkiye’de Hiçbir Banka Bitcoin İle İlgili Alım veya Satım Yapmıyor)
  • Bitcoin’lerimi Nasıl Nakite Çevirebilirim ?                                                                                                                   (Web sitemiz üzerinden 7/24 olarak dilerseniz Canlı Destek Operatörümüz aracılığı ile Dilerseniz Online Hizmet Merkezi üzerinden sadece dakikalar içerisinde nakit paraya çevirebilirsiniz)
  • Bitcoin Nakite Paraya Çevirme işlemi Ne Kadar Sürede Yapılır ?                                                                    (Bitcoin alım ve satım işlemleri ortalama bitcoin gönderimi tarafımıza sağlandıktan sonra ortalama 10 dakika içerisinde gerçekleşir)
  • Bitcoin Nakite Çevirme işlem limitleri nedir ?                                                                                                          (Bitcoin bozdurma işlemlerinde yeni müşterilerimiz için bazı limitler uygulanmaktadır, bunlar en az bitcoin nakite çevirme miktarı günlük 0.1 Bitcoin , en fazla miktar ise 6 bitcoin’dir)
  • Bitcoin Nakite çevirme işlemlerinde hangi banka hesabını kullanmalıyım ?                                            (Bozdurma ve Satın alma işlemlerinden Hemen Hemen tüm bankalar ile çalıştığımız için tüm banka hesaplarınıza işlem yaptırabilirsiniz)
  • Bitcoin Nakite çevirme işlemini ne zaman yapabilirim ?                                                                                      (Bitcoin işlemlerinizi haftanın her günü ve günün her saati yapabilirsiniz)

 

Tüm İşlemlerinizi Online Olarak Sadece 10 dakika içerisinde yapabileceğiniz Online İşlem Merkezine Girmek İçin Buraya Tıklayın..

Ayrıntılı Bilgi Almak ve işlem yapabilmek için Canlı Destek Hattımıza bağlanıp operatörlerimiz aracılığı işlemlerinizi yapabilirsiniz..

 

Bitcoin Banka Hesabına Aktarma” üzerine 1 yorum

Yorumlar kapalı.