Bitcoin Borsası

onlinebtc

Bitcoin’in dünya genelinde hızlı yaygınlaşan bir araç olmasından dolayı Ülkemiz kullanıcıları da bitcoin kullanımını her geçen gün arttırmaktadır. Gerek güvenliği açısından gerek ise yatırım aracı olması açısından günden güne Ülkemizde yaygınlaşan bir işlem hacmi bulunmaktadır. Hal böyle ikin ülkemiz kullanıcılarının ihtiyaçlarını girebilmesi için ülkemizde çeşitli bitcoin borsaları faaliyet göstermeye başladı..

Bu kurulan bitcoin borsalarının ülkemizdeki öncü firması btcturk oldu, bir çok alan’da müşterilerine farklı imkanlar tanıyan bu site bir çok bitcoin kullanıcısı tarafından en çok tercih edilen bir adres haline geldi, Yalnız son dönemler’deki firma üzerindeki bazı sorunlar’dan dolayı kullanıcılarına yeterli hizmet verememez hale geldi ve geçtiğimiz günlerde alım ve satım faaliyetlerini durdurdu.

Firma olarak yaklaşık olarak iki buçuk senedir, müşterilerimizin bitcoin alım ve satım konusunda işlemlerine cevap vermeye çalışıyoruz. Bitcoin ile yapılan exchange işlemlerine olan farklı bakış açımız ile kısa zamanda büyük bir müşteri portföyüne sahip olduk. Müşterilerimize verdiğimiz en büyük avantajlardan birisi 7/24 faaliyet gösteren Canlı Destek hattımızdır. Canlı destek hattımız sayesinde sitemiz kullanıcıları diledikleri bir zaman alım/satım yapmak yada bilgi almak için site personelimiz ile görüşme yapabilmektedir. Bu sayede hem yapılan işlemin akışı hızlanmaktadır hemde müşterilerimiz talep ve arzularına hada hızlı yanıt verebilmekteyiz.

Harici olarak sitemiz üzerinden yapılan işlemlerde herhangi bir zaman kısıtlaması bulunmamaktadır, Hemen hemen tüm bankalara havale ile para gönderebilme yeteneğimiz sayesinde mesai saati veya mesai saatleri dışında sitemiz üzerinden müşterilerimize hizmet veriyoruz. Sitemizin bitcoin ticaretindeki asıl amacı müşterilerimize uygun komisyon oranları sunarak hem müşteri memnuniyeti sağlamak hemde firmamızın ticari konumunu daha iyiye taşıyabilmektir. Bu sebep’den ötürü Kur oranları anlık olarak dünya ve Türkiye piyasası baz alınarak ortaya çıkarılan en iyi miktar ile oluşturulmaktadır.

Bunların dışında müşterilerimize sağladığımız bir diğer imkanda ödeme seçeneği zenginliğidir. Bitcoin kullanımında bazı kişilerin gizliliğe dikkat etmesinden ötürü farklı ödeme seçenekleri sunmaktayız. Bunları sıralamak gerekir ise,

  • Eft / Havale : Ödemesini Banka aracılığı ile almak isteyen müşterilerimiz için sunduğumuz bir seçenektir, Ödemeler online olarak hızlı bir şekilde yapılır.
  • Nakit :  Ofisimizde yada çeşitli şehirlerde bulunan partnerlerimiz vasıtası ile belirlenen buluşma mekanlarında elden olarak yapılan ödeme
  • İsime yada TC numarasına Havale : Banka hesabı olmayan yada kullanmak isteyen ve yeterli zamanı olmadığı için buluşup yada görüşüp elden ödeme alamayan kişiler için yapılan ödeme,
  • PTT Havale : Banka hesabı bulunmayan yada kullanmak isteyen müşterilerimiz için sunduğumuz bir diğer seçenek olan ptt havale seçeneği ile ödeme,

Web sitemiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve hemen Bitcoin Bozdurma / Bitcoin Satın Alma canlı destek hattımıza bağlanıp konusunda uzman Satış Temsilcilerimiz ile görüşmeye başlayabilirsiniz.