Bitcoin Bozdurma Hesap Makinesi

onlinebtc

Bitcoin Bozdurma konusunda sizlere yılların verdiği ukash,paysafe,webmoney ve paypal bozdurma işlem güvencesi ile başlamış bulunmaktayız. Bitcoin’in ülkemizde bir çok alanda yaygın olarak kullanılmaya başlamasından sonra bu konuda müşterilerimizin ihtiyaçlarını gidermek için çalışmalar başlatmış bulunmaktayız.

Bitcoin Bozdurma işlemi tamamen online olarak 1. onay işleminden sonra anlık olarak 5 dakika içerisinde gerçekleşmektedir. Hemen Hemen tüm bankalara Masrafsız şekilde HAVALE işlemi gerçekleşmektedir. Bu işlemler 7/24 online olarak yapılmaktadır. Ülke genelinde verilebilecek en yüksek bozum oranları ile işlem yapılmaktadır.

Müşterilerimiz dilerse Ödemelerini USD ve EUR olarak alabilir. TL olarak almak isteyen müşterilerimizin işlemleri’de vermiş oldukları TL banka hesap numaralarına gönderilmektedir. ( Dolar yada Euro olarak Ödeme almak isteyen müşterilerimizin ilgili para biriminde hesaplarının bulunması gerekmektedir )

Bitcoin Bozdurma İşlemini Sizlere Kısaca Anlatmak Gerekir İse,

  1. Müşteri Canlı Destek hattımıza bağlanılır,
  2. Müşteri Bozdurulmak istenen Bitcoin miktarı belirtir,
  3. Operatör tarafından, müşterimize hesabına gönderilecek net TL miktar bilgisi verilir
  4. Müşteri verilen miktarı uygun bulur ise, Ödemenin yapılacağı banka hesap bilgilerini paylaşır, ( IBAN ve İsim Soyisim , Eğer IBAN numaranız yoksa Banka hesap numaranız ve İsim Soyisim )
  5. Operatör Bitcoin gönderimin yapılacağı bitcoin adres bilgisini müşteriye bildirir.
  6. Müşteri Bitcoin gönderimini gerçekleştirir.
  7. Operatör Bitcoin gönderimini kontrol eder ve Belirtilen miktardaki parayı müşterinin vermiş olduğu banka hesabına gönderir.

Bitcoin Bozdurma Hesap Makinesi Kullanımı ;

  •  Sitemizin sağ üst köşesinde bulunan güncel kur bilgisinin altında bulunan hesaplama aracını kullanarak bozdurmak istediğiniz miktarın TL olarak karşılığı size otomatik olarak verilmektedir.
  • Dilerseniz bozdurma işlemlerinizi Online işlem merkezimiz ( http://bitcoin.btcturk.net ) adesinden operatör yardımı olmadan yapabilirsiniz, Dilerseniz canlı destek hattımıza bağlanarak işlemlerinizi operatör aracılığı ile online olarak yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi Almak ve Hemen Bitcoin Bozdurmak İçin Canlı Destek Hattımıza Bağlanabilirsiniz.