Bitcoin Bozdurma

Bitcoin Nedir ?

Deneme amaçlı tasarlanmış, dünyanın herhangi bir yerindeki birine internet aracılığı ile sanal olarak para göndermek ve alabilmek için yapılmıştır. Bitcoin teknolojisi, noktadan noktaya dağıtımlı bir ağ üzerinde çalışır. Bu sayede herhangi bir ana merkeze gerek kalmaz. Para oluşumu ve transfer işlemleri ağ üzerinde kollektif olarak gerçekleşir. Bitcoin farklı bir özelliği de bu para biriminin oluşmasını sağlayan yazılımın da adıdır.

Bitcoin Tanıtımını yapan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.


Bitcoin Bozdurma ;

Gelişen sanal para uygulamalarının arasına çok hızlı bir şekilde giren bitcoin, ülkemizde bir çok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Hal böyle olurken bu konuda çalışmalar başlatan bir çok site kuruldu. Firma olarak bu açılan sektör’de siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başladık.

Bitcoin Bozdurma işlemleri diğer sanal kart uygulamalarında olduğu gibi aynı düzen üzerinden yapılmaktadır. Tüm bozdurma işlemleri online olarak anlık olarak yapılmaktadır. Hemen hemen tüm bankalara HAVALE olarak 10 dk içerisinde işlem yapıyoruz. Herhangi bir HAVALE veya EFT masrafı tarafınızdan talep edilmez.

Bitcoin Bozdurma işlemleri anlık olarak verilen kur miktarı ile yapılır. Bu sebep’den ötürü herhangi bir kur miktarı vermemiz işlemin yapılacağı zaman operatör’lerimiz tarafından sizlere bildirilir. Tüm işlemler sizlerin bozdurma işlemleri sırasında en yüksek kur miktarlarını almanız için yapılır. Diğer exchange sitelerine neden çok büyük komisyonlar ödeyerek zarar edesiniz.

Bitcoin Bozdurma işlemlerinde gizlilik en üst düzeyde tutularak işlemler gerçekleştirilir. Verilen bilgiler kesinlikle 3. şahıslar ile paylaşılmaz.

Kodb0zdurma.com farklı ile anlık olarak bitcoin bozdurma işlemi yapmak için canlı destek hattımıza bağlanıp , işlem yaptırabilir veya sorularınızı sorabilirsiniz.