Bitcoin Bozdurmak İstiyorum

bitcoin-bozdurmak-istiyorum

Bu yazımızda ” bitcoin bozdurmak istiyorum ” diyen bitcoin kullanıcılarının bazı sorularına cevap vermeye çalışacağız. Çeşitli sebeplerden dolayı bitcoin sahibi kullanıcılar, Ülkemizde henüz yasal olarak tanınmayan bu bitcoin’leri bankalar aracılığı ile aracı kullanmadan nakit paraya çeviremiyorlar. Bunun sebebi ise bitcoin kullanımının ülkemizde henüz tam olarak legal olmamasıdır. Ülkemizde hiçbir banka bitcoin’i bir para birimi olarak tanımamaktadır. Bu sebeplerden dolayı Türk kullanıcılar bitcoin bozdurma işlemlerini  çeşitli şahıs yada firmalar aracılığı ile gerçekleştirmektedir.

Ülkemizde bu konuda hizmet veren bazı yabancı tabanlı web siteleri bulunmaktadır. Yalnız bu sitelerin merkezleri genellikle Kıbrıs üzerindedir. Bunlardan bazıları kurulduğundan bu yana müşterilerine hiçbir güvence vermemesine rağmen şu zamana kadar müşterilerini mağdur etmemişlerdir.

Yanlız üzerinde durulması gereken konulardan birisi bu sitelerin bazılarının kullanıcılarına belirli sınırlamalar getirmesi ve bazı sınırlamaların açılabilmesi için çeşitli belgeler istenmektedir. Yalnız bir çok kullanıcı kimlik belgesi, ikametgah belgesi vs. gibi belgelerin herhangi bir yerde paylaşılmaması gerektiğini bilmektedir. Bu sebepten ötürü farklı prosedür ile işlem yapabileceği siteleri tercih etmektedir. Zaten kullanımının Devlet tarafından halen tanınmamış olan bir uygulama için kimlik işfa etmek pek de doğru sayılmaz.

Tam’da bu neden’den dolayı bir çok kullanıcı uyguladığımız bitcoin bozdurma işlem yönetmeliğini tercih etmektedir. Sitemiz üzerinden bitcoin bozdurmak isteyen kullanıcıların yapması gerekenleri siz yeni müşterilerimiz için açıklamak isteriz.

Bitcoin Bozdurma İşleminin Aşamaları ;

  1.  Kullanıcı Web sitemiz üzerindeki canlı destek hattına bağlanıp, Satış Temsilcisi ile görüşmeye başlar
  2.  Kullanıcı ister ise bozdurmak istediği  bitcoin miktarının karışılığı olan miktarı web sitemiz üzerinden Bitcoin Bozdurma Hesap makinesini kullanarak öğrenebilir, yada operatör’ler aracılığı ile kendisine ödenecek miktarı öğrenebilir
  3. Kullanıcı verilen kur oranı ve ödenecek miktar üzerinde mutabık kalır ise,  Operatörlerimiz tarafından Bitcoin gönderimin yapılacağı bitcoin cüzdan adresimiz kendisine verilir.
  4. Kullanıcı Ödemesinin yapılmasını istediği Banka hesap bilgilerini operatörümüze bildirir ( Mümkünse IBAN ve isim soyisim şeklinde, Eğer müşteri IBAN numarasını bilmiyor ise Şube kodu/Şube ismi ve hesap numarası şeklinde bilgi vermesi gerekir )
  5. Kullanıcının göndermiş olduğu bitcoin 1 onay aldıktan sonra , ödeme kullanıcının vermiş olduğu hesap numarasına anlık olarak online şekilde yapılır.
  • Bozdurma işlemi sırasında kullanıcıdan hiçbir kişiler bilgi yada evrak talep edilmez.
  • Bitcoin kullanıcısı ödemesini istediği bir kişinin banka hesabına gönderilmesini isteyebilir.
  • Bitcoin kullanıcısından hiçbir şekilde bir telefon sms onayı istenmez.
  • İşlemler 7/24 olarak yapılır, Herhangi bir zaman kısıtlaması yoktur.

Yukarıda belirtilen bilgiler doğrultusunda web sitemiz üzerinden 7/24 işlem yapabilirsiniz. Sizlerinde anlayacağı gibi web sitemiz aracılığı ile işlem yapmak son derece güvenli ve hızlıdır. Bunların yanı sıra Bitcoin bozdurma işlemlerinde Ülke genelinde en yüksek kur miktarı veren sitelerden birisiyiz. Kur miktarı Dünya kuru üzerinden hesaplanarak orantıda tutulur yani ülkelere göre değişen ani kur değişiminden kötü yönde etkilenmezsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak için Lütfen hiç zaman kaybetmeden Canlı Destek hattımıza bağlanıp, operatörlerimiz ile görüşmeye başlayın..