Bitcoin Hesabı

Son zamanlar’da dünya genelinde kullanımı günden güne artan bitcoin, artık ülkemiz kullanıcıları tarafından ilgi gören bir online para cüzdanı olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir. Çünkü gelişen teknoloji ile beraber artık internet üzerinden ödeme alma ve ödeme yapma yöntemleri değişmektedir. Kullanıcılar genellikle kredi kartı yada banka hesabı kullanmadan ödeme yapabilmenin yollarını aramaktadır. İşte bu noktada bitcoin kullanıcılarına bir çok yararlı seçenek sunmaktadır.

Bitcoin ile ödeme yapma ve ödeme alma işlemi 7/24 olarak kesintisiz yapılabilmektedir. Herhangi bir yere bağlı olmayan bitcoin anonim bir yapıdadır. Bitcoin ile yapacağınız işlemlerde hiçbir kişisel bilginizi paylaşmanıza gerek yoktur. Dilediğiniz zaman’da işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ülkemizde sanal ortam harici olarak bir çok işyeri bitcoin ile ödeme almaya başlamıştır, görünüyor ki yakın bir gelecekte bitcoin bir çok para birimi gibi ülkemizde kabul görecektir.

Bitcoin bir ödeme ödeme alma ve ödeme yapma aracılı olduğu kadar, ayrıca bir borsa aracılıdır. Yani bitcoin sürekli değer kazanan bir yapıdadır. Örnek vermek gerekirse son 6 ayda 1 bitcoin ortalama 800 TL değer kazanmıştır, yani 1 bitcoin sahibi olan kişi şuanda sahip olduğu bitcoin’i sattığı zaman 800 TL değerinde bir kar elde etmiş oluyorki, şuanda bundan daha karlı bir yatırım aracı yok görünüyor. Bu sebep’den ötürü bir çok bitcoin kullanıcısı bitcoin ile yatırım amaçlı olarak tanışmaktadır.

Bitcoin ile yeni tanışan kullanıcıların öncelikle bir bitcoin cüzdanı sahibi olmaları gerekmektedir. Bitcoin cüzdanları 2. ye ayrılmaktadır ” Online Bitcoin Cüzdanı ” ve ” Offline Bitcoin Cüzdanı ” .. Bu iki seçenekten online olanı genellikle kullanılan biçimidir.

BTCTurk olarak ülkemizde uzun zamandır yaptığımız hizmetlere bir yenisini ekleyerek artık, ONLİNE İŞLEM MERKEZİ ‘miz aracılığı ile bitcoin kullanıcılarına tamamen arayüzü türkçe olan ücretsiz bitcoin platformu’nu hizmete geçirmiş bulunmaktayız. Sistem üzerinden ücretsiz olarak anında bitcoin cüzdanı yani bitcoin hesabı sahibi olabilirsiniz.

Nasıl Ücretsiz Bitcoin Cüzdanı Sahibi Olurum ?

  • Bitcoin.Btcturk.Net Online işlem merkezi sitemize giriniz.
  • Açılan ana sayfamız üzerindeki foruma e-posta adresinizi ve şifrenizi yazıp ” Ücretsiz Cüzdan Oluştur ” Butonuna tıklayınız.

bitcoin-hesabi-olusturma1

  • Daha sonra açılan sayfa’daki forum üzerindeki ” Şifre Onay ” Bölümüne Belirlemiş olduğunuz şifreyi tekrar yazıp ” Kayıt Ol ” Butonuna tıklayınız.

bitcoin-hesabi-olusturma2

  • Kayıt Ol Butonuna tıkladıktan sonra eğer tüm bilgileri doğru olarak girdi iseniz karşınıza asağıdaki gibi bir görüntü çıkacaktır.

bitcoin-hesabi-olusturma3

  • Daha sonra üye olurken yazmış olduğunuz e-posta adresinize giriş yapınız. Sistem tarafından gelen aktivasyon email’ini açın ve içerisinde bulunan aktivasyon linkine tıklayın. Sistem sizi sitemizdeki kullanıcı giriş bölümüne yönlendirecek. Açılacak olan panel’e belirlemiş olduğunuz e-posta adresinizi ve şifrenizi yazıp ” Oturum Aç ” butonuna tıklayın.
  • Bu aşamadan sonra artık kullanıcı panelinize giriş yapmış bulunmaktasınız. Şimdi yapmanız gereken ücretsiz bitcoin cüzdanınızı oluşturmak . Bunun için sağ tarafda bulunan ” + Yeni Cüzdan Adresi ” butonuna tıklayın.

bitcoin-hesabi-olusturma4

  • Açılacak olan kutucuk’da Etiket Bölümünü Boş olarak bırakıp, Altındaki ” + Oluştur ” Butonunu tıklayınız

bitcoin-hesabi-olusturma5

  • Oluştur butonunu tıkladıktan sonra ücretsiz sizin için özel olarak oluşturulan bitcoin adresiniz panelinizde belirecektir. Daha sonra dilediğiniz gibi komisyonsuz olarak bitcoin satın alabilir, bitcoin satabilir yada bitcoinlerinizi dilediğiniz bir adrese gönderebilirsiniz.

bitcoin-hesabi-olusturma6

Oluşturmuş olduğunuz bitcoin adresinden sonra yatırım amaçlı yada kullanmak için bitcoin satın almak için canlı destek hattımıza bağlanabilirsiniz yada kullanıcı panelinizin sol bölümünde bulunana Bitcoin Satın Al bölümünden Anında bitcoin satın alabilirsiniz.

Her türlü sorunuz için canlı destek hattımıza bağlanabilir, Aklınızdaki soruları profesyonel operatörlerimiz aracılığı ile giderebilirsiniz.