Bitcoin Satın Almak

 

Bitcoin Nasıl Satın Alınır ?

BTC yani bilinen adı ile Bitcoin Son yıllarda gerek güvenilirliği, gerek transfer masrafının çok düşük olması gerek ise dünya üzerinden anlık işlem yapabilme imkanı sağladığı için çok yaygın olarak kullanılmaya devam etmektedir. Şuanda hemen hemen tüm dünya ülkelerinde aktif olarak kullanılan Bitcoin bazı devlet hükümetleri tarafından yasal olarak tanınmaktadır ve bazı ülkelerde yerel borsa’nın içerisine girmeyi başarmıştır.

Bitcoin’in bu kadar yaygınlaşmasını sağlayan nedenlerden biriside bitcoin madenciliği’dir. Gerekli ekipmanlar sağlandıktan sonra herkez bu sektör’de para kazanabilir bitcoin kazarak bir gelir elde edebilir. Bunun yanı sıra altın yada diğer değerli madenler gibi sürekli olarak kur / birim fiyatının yükselmesinden dolayı yüksek oranlarda yatırım aracı olarak kullanılmaktadır.  Ülkemizde ve bir çok ülkede kişiler Bitcoin satın alarak değer kazanmasını beklemektedir ve parasını değerlendirmektedir, harici olarak alım satım işlemleri yaparak’da bu pazardan kar elde edenlerin sayısı hiçte azımsanacak bir rakam değildir.

onlinebtc

Bitcoin’in diğer sağlamış olduğu avantajlar’dan bir diğeri de anlık olarak istediğiniz ülkede istediğiniz bir kişiye çok düşük bir masraf ile para transferi yapabilmenizdir. Örneğin Almanya’daki bir kişiye para göndermek için kullanabileceğiniz yöntemler ;

  • Bankalar aracılığı ile SWIFT yaparak
  • Western Union Kullanarak
  • Diğer sanal para gönderme yöntemleri

Bu yukarıda verdiğimiz yöntemlerden faydalanabilirsiniz yalnız bu yöntemlerin hem masrafları çok yüksek’dir. Hemde transfer süreleri uzundur. ancak bitcoin ile hiçbir aracı kurum olmadan ödemenizi kimsenin kontrol etmeyeceği şekilde gönderebilirsiniz.

bitcoin para gönderme

Trcoins.com olarak sizlere bitcoin satış konusunda hizmet vermekte olan sitemiz uzun yılların verdiği deneyim ve profesyonellik ile sizlere en düşük komisyonlarda hizmet vermektedir.

Bitcoin Satın Almak için yapmanız gereken tek şey canlı destek hattımıza bağlanıp konusunda profesyonel operatörlerimiz ile görüşmeye başlamanızdır. Site olarak En az 0.1 BTC satışımız bulunmaktadır. Üst limit olarak bilgi almak için canlı destek hattımıza bağlanmanız yeterlidir.

Bitcoin satın alma işleminizi operatör desteği olmadan online olarak Online İşlem Merkezi üzerinden satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Online işlem merkezine giriş yaparak, ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Kayıt işlemi sırasında email adresinize gönderilen aktivasyon linkine tıklayarak üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz. Daha sonra üye hesabınıza giriş yaparak sol menüde bulunan Bitcoin Satın Al bölümüne giriş yaparak açılan sayfadaki forumu doldurarak bitcoin satın alma talebi oluşturabilirsiniz. Satın alma talebinizi başarı ile oluşturduktan sonra Banka ödeme bilgilerini alabilmek için Canlı Destek Hattına bağlanmanız yeterlidir. Operatörlerimiz satın alma işleminiz hakkında tüm sorularınıza yanıt vereceklerdir.

Bitcoin satın alma işlemlerinizi hafta sonları dahil olmak üzere 7/24 olarak yapabilirsiniz. 9 Büyük banka’da bulunan banka hesaplarımıza havale ile ödeme yaparak anlık bitcoin satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bitcoin Satın alma işlemini operatör yardımı olmadan online olarak yapmak için Online İşlem Merkezime Giriş Yapabilirsiniz. ( https://bitcoin.btcturk.net )