Bitcoin Satmak İstiyorum

onlinebtc
Bitcoin son zamanlarda tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde’de yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bunun en büyük sebepleri ;

  • Bitcoin kullanımının kolay ve ücretsiz olması,
  • Bitcoin her ne kadar bir sanal para uygulaması olsada, rakiplerinden farklı olan bir yönü de yatırım aracı olmasıdır,
  • Benzeri uygulamaların Türkiye pazarından çekilmeleri,
  • Anonim bir yapıda olması, yani herhangi bir sahibinin bulunmaması,

Yukarıdaki maddeleri bir çok şekilde çoğaltabilirsiniz.  Ülkemizde bunların en yaygın  olarak kullanımı yatırım amaçlı kullanılmasıdır. Yani bir çok vatandaşımız satın aldığı belirli bir miktar’daki bitcoin’i belirli bir süre bekleterek onun değer kazandığını gördüğü zaman satıp bu işlemlerden para kazanmaktadır. Bunun sebebi ise Bitcoin’in diğer bir çok para biriminden daha çok hızlı bir şekilde değer kazanmasıdır. Ortalama son 1 sene içerisinde yüzde yüzlük artışı ile yatırımcının yatırımının 2 katına çıkmasına yarar sağlamıştır.

Bitcoin kullanıcıları ellerinden bulunan bu bitcoin’leri nakit paraya çevirmek için çeşitli aracı websiteleri kullanmaktadır. Bu konuda sizlere hizmet veren sitemiz bitcoin satmak istiyorum diyen müşterilerine güvenli , yüksek kur ve hızlı bir şekilde hizmet vermektedir.

Bitcoin satmak için 7/24 konusunda profesyonel satış personelimizin olduğu canlı destek hattımızı kullanabilirsiniz, Bitcoin  satma  işlemi sadece dakikalar içerisinde herhangi bir üyelik yada belge istenmeden gerçekleşmektedir.

Bitcoin Satmak için;

  1.  Canlı Destek hattımıza bağlanın,
  2.  Bozdurmak istediğiniz bitcoin miktarını belirtip , tarafınıza ödenecek miktarı ve kur bilgisini öğrenenin,
  3.  Ödemenin Yapılacağı banka hesap bilgilerinizi paylaşın ( Eğer var ise IBAN , İsim ve Soyisim, Yok ise Şube Kodu ve hesap numarası ) şeklinde.
  4.  Bozdurmak istediğiniz bitcoin’leri operatörün size vermiş olduğunu bitcoin cüzdan numarasına gönderin.
  5.  Gönderdiğiniz bitcoin operatör tarafından kontrol edilir,
  6.  Ödemeniz belirtilen miktarda ,vermiş olduğunuz banka hesabına yapılır.

Bitcoin satma işleminiz bittik den sonra dilerseniz canlı destek hattı üzerinden işlem yaparken yaptığınız görüşmeleri email olarak kendi email adresinize gönderebilir, yada yazıcının bağlı ise direk yazıcınızdan çıktı olarak alıp saklayabilirsiniz.

Tüm Ödeme işlemleri ilk onaylamadan sonra 10 dk içerisinde gerçekleşir. Ödemeniz Hemen Hemen tüm bankalar ile çalışıyor olduğumuzdan dolayı Havale ile anlık gerçekleşir. Bazı yaygın olmayan bankaları kullanmadığımız için o bankalara ödemeler mesai saatleri içerisinde EFT ile yapılır.

 

Bitcoin Satmak İstiyorum” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın