Bitcoin TL ye Çevirme

Bitcoin TL’ye çevirme işlemi ülkemizde bitcoin’in bir borsa aracı olarak kullanılmaya başlamasından itibaren yaygınlaşmaya başlamıştır. Ülkemizde bankaların bitcoin’i bir para birimi olarak henüz kabul etmemesinden ötürü bitcoin kullanıcıları bitcoin ‘lerini Türk Lira’sına çevirme işlemlerini çeşitli bitcoin borsaları yada bitcoin exchange yani takas sitelerinde yapmaktadır.

Ülkemizde her bitcoin borsa’sının kullanıcılarına sunmuş olduğu farklı kur oranları bulunmaktadır, Bu kur miktarı tamamen ilgili siteye aittir ve sitenin kendi prosedür’leri doğrultusunda kullanıcılarına sunulmaktadır. BTCTurk olarak kullanıcılarımıza ülke genelinde verilebilecek en yüksek kur miktarında işlem yapma imkanı tanımak için tüm dünya borsalarını anlık olarak takip ediyor ve tüm analizler uzman ekibimiz tarafından 7/24 olarak yapılmaktadır. Bu işlemlerdeki amacımız sizlerin bitcoin alım ve bitcoin satış işlemlerinden en az komisyon farklı ile işlem yapmanıza imkan tanımak.

Sitemiz üzerinden kullanıcılar 2 şekilde işlemlerini yapabilirler. Bunlardan birisi operatör yardımı olmadan özel olarak geliştirmiş olduğumuz ONLİNE İŞLEM MERKEZİ diğer bir işlem yapma yöntemi ise CANLI DESTEK hattımız üzerinden online olarak müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Türkiye’de bulunana hemen hemen tüm bankalar ile çalışmaktayız, bu sebep’den ötürü işlemlerinizi 7/24 olarak yapabilirsiniz.

  1. Kullandığımız bankalar ;  Akbank, TEB, Yapı Kredi, Garanti, Finansbank, Kuveyt Türk, Halkbank, İşbank, Vakıfbank, Hsbc, Ziraat Bankası
  2. Bunların yanı sıra müşterilerimize farklı ödeme seçenekleri sunmaktayız. Bu seçenekleri kısaca açıklamak gerekir ise,
  • PTT Aracılığı ile Havale
  • Paypal, Skrill, Paysafecard, Astropay aracılığı ile ödeme
  • Cep Bank aracılığı ile ödeme
  • ATM’ye para gönderme şeklinde ödeme
  • TC veya İsme Havale ile ödeme
  • El’den para teslimatı şeklinde ödeme

TRCoins olarak tüm işlemlerimiz tamamen müşteri güvenliğini ön planda tutarak işlemlerimizi tamamlamaya çalışıyoruz, bu nedenle işlemlerinizi ve görüşmelerinizi yaptığınız canlı destek hattımız SSL sertifikalı olup. Verilen bilgiler kesinlikle tarafımızca herhangi bir sunucuda yada pc’de saklı tutulmazlar, İşlemler esnasında sizlerden hiçbir özel bilgi tarafımızca talep edilmez. yapılan işlemler’de sorumluluk bitcoin kullanıcısına ait’dir. Bitcoin bozdurma işlemlerinde bitcoin bozdurma işleminizi yapacak kişi, ödenecek bitcoin’in karşılığı olan miktarı dilediği banka hesabına gönderimini sağlayabilir, paranın gönderileceği hesap işlemi yapan kişi ile aynı olma zorunluluğu yoktur.

Bitcoin TL’ye çevirme işlemlerinden güncel bitcoin kuru sitemizin sağ üst köşesinde bulunmaktadır, Kur bilgisi anlık olarak yenilenmektedir, harici olarak kur bilgisine online işlem merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz.