Btc Bozdurma

btc-bozdurma

Btc yani Bitcoin Bozdurma işlemlerinizi sitemiz aracılığı ile sadece dakikalar içerisinde hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemizde Btc bozdurma işlemlerinizde sizlerden herhangi bir belge yada evrak ( Kimlik fotokopisi, Adres Bildirimi, Telefon onayı vs. ) istenmez. İşlemleriniz harici olarak herhangi bir kişisel bilginiz ( Tc numaranız, Anne Kızlık Soyismi, Kredi Kartı Bilgisi vs ) talep edilmez. Tüm işlemlerinizi 128-bit SSL Sertifikalı Canlı Destek hattımız üzerinden online olarak yada Online İşlem Merkezi üzerinden operatör yardımcı almadan yapabilirsiniz.

Bitcoin Bozdurma işlemini yapacak müşterimizin ödemenin yapılacağı banka hesabının kendisi adına olması şartı aranmamaktadır, İşlem yapacak kişinin hangi ülke vatandaşı olduğu önem arz etmemek’tedir. Sitemiz hizmetlerinden her müşterimiz faydalanabilmektedir.

Yapılan işlemler’de en az bozum miktarı 0.1 bitcoin olarak işleme alınmaktadır, Harici olarak yeni müşterilerimizin ilk işlemlerinde bozdurabilecekleri en az fazla bitcoin miktarı 10 olarak belirlenmiştir. Devamlı müşterilerimiz için herhangi bir limitlendirme bulunmamaktadır , Banka hesaplarımızın müsait’lik durumuna göre diledikleri miktar’da işlem yapabilirler,

Bitcoin bozdurma işlemlerinde müşterilerimiz ödeme kanalı olarak çeşitli yöntemler kullanabilirler, Müşterilerimize sağladığımız ödeme seçenekleri ;

  • Banka Aracılığı ile Havale veya EFT
  • Postane Aracılığı ile Havale
  • Cep Bank ile Havale ( Garanti ve İşbank )
  • Sanal Pin Kodları ile Ödeme
  • Belirli Bir Miktarın Üzerinde Elden Teslimat

Bitcoin bozdurma işlemleri sırasında yukarıdaki seçenekler’den birini seçip operatörlerimize bildirmeniz durumunda seçilen seçenek ile ilgili ödeme ayrıntıları müşterimize bildirilir. ( EFT,HAVALE,CEPBANK,POSTA HAVALE) işlemleri ortalama 10 dk içerisinde tarafımızdan yapılır.

Tüm ödeme seçeneklerinde ödemeler müşteri belirtilen miktardaki bitcoin’leri verilen bitcoin adresine gönderiminin ardından 1. onay alınması ile yapılmaya başlanır. İşlemlerde 3. onayın alınması kuralı yoktur. İşlemler hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlanır.

Yapılan bozdurma işleminde müşterinin vermiş olduğu ödeme bilgilerindeki hatalar’dan dolayı doğabilecek gecikmelerden sitemiz sorumlu değildir, Tamamen müşteri sorumluluğu altındadır. Yapılan görüşmeler istenilen herhangi bir anda mail olarak kendi mail adresinize gönderilebilir yada yazıcınızdan çıktı olarak alabilirsiniz.

Canlı Destek hattımızdaki konusunda profesyonel operatörlerimiz her türlü sorularınıza yanıt verecek derecede konusunda profesyonel’dir. Müşterilerimiz arzu ederlerse iletişim numaralarını operatörlerimiz ile paylaşıp telefon aracılığı aranıp bilgilendirme yapılmasını isteyebilirler.