Btcturk Kapanıyor Mu ?

btcturk kapanıyor

Ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren bitcoin borsalarından birisi olan Bitcoin Türk, son zamanlarda yaşadığı bazı sorunlardan dolayı işlem yapmayı durdurdu;

Ülkemiz’de bitcoin in yaygınlaşmasında büyük bir payı olan Kıbrıs Merkezli Btcturk son zamanlarda nedeni bilinmeyen bazı sebeplerden dolayı bitcoin alım ve bitcoin satış işlemlerini durdurdu, konu ile ilgili ayrıntılı bir açıklama henüz site yetkilileri tarafından yapılmazken, Btcturk tarafından kullanıcılarına Bilgilendirme email’i gönderilerek işlemlerin durdurulduğu bildirildi.

Bir çok btcturk kullanıcısı konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve sitenin akibetini öğrenmek için site yetkilileri ile iletişim kurmaya çalıştığı öğrenildi. Şuanda sitede Hiçbir şekilde Bitcoin Satın alma işlemi yapılamıyor  ve Bitcoin Satma işlemi yapmak isteyen müşteriler şuanda bir bekleyiş içerisindeler.

Yaşanan sorunun geçici bir sorun olduğu yada tamamen işlemlere son verildiği konusunda herhangi bir bilgi verilmemektedir, Site üzerinden şuanda halen müşteriler bitcoin cüzdanlarını aktif olarak kullanabilmektedir. Yaşanan olaylardan dolayı sitenin büyük bir müşteri kaybı yaşayacağı düşünülmektedir. Site kullanıcıları ülkemizde şu aralar alternatif borsa arayışı içerisine girmişlerdir.

btcturk.net olarak şuanda Ülkemiz bitcoin piyasasının büyük bir bölümün ihtiyaçlarını karşılamaktayız, Bitcoin Satma ve Bitcoin Satın Alma işlemlerinde 7/24 olarak hem yerli hemde yabancı bitcoin kullanıcılarına hizmet vermekteyiz.

Ayrıntılı bilgi almak ve işlem yapmak için lütfen 7/24 aktif olan canlı destek hattımıza bağlanın.