En Yüksek Ukash Bozdurma

en yüksek ukash bozdurma

en yüksek ukash bozdurma

Bilindiği gibi ukash bozdurma konusunda hizmet veren siteler bu işlemlerden kar elde etmek zorundadırlar. Ancak Her sitenin  kendi içinde belirlemiş olduğu bir işlem kur oranı var,  Bu kur miktarları sitenin yetkilileri tarafından günlük, haftalık yada aylık olarak belirlenir.

Bu miktar belirlenirken siteler Bozdurma işlemi yapılacak olan döviz kurunun o anki Türkiye değerlerini kullanırlar yani EURO üzerinden örnek vermek gerekirse şuanda serbest piyasadaki miktarı 3.00 TL olan euro’nun üzerinden belli bir miktar kesinti yaparak müşterilerine kur miktarı verirler.

Sitemiz üzerinden sizlere ülkemizde en yüksek kur miktarını verebilmemizin en büyük sebeplerinden biri müşterilerimizi memnun etmektir. Çalışma misyonumuz 1 müşteri’den çok fazla komisyon oranı alıp o müşterinin bir dahaki sefere farklı site seçmesi değil, O müşteriye çok iyi bir oranda kur miktarı vererek müşterimizin memnun olmasını sağlamak ve bir dahaki sefere yeniden bizleri seçmesini sağlamaktır. Bu doğrultuda 1 kişiden çok kar sağlamak yerine sürümden kazanmayı planlamaktayız.

Bu amaç ile yıllardır sizlere verdiğimiz hizmetlerde binlerce mutlu müşterimiz bulunmaktadır. Bu müşterilerimiz ukash kullandıkları sürece yani bozum işlemine ihtiyaç duydukları sürece bizleri tercih etmektedir. Tabi burada önemli olan sadece kur miktarının yüksek olması değil, bunun yanında yaptığımız dürüst işlemler’den dolayı sizlerin beğenisini kazanmaktayız. Yapmış olduğumuz işlemlerin hızlı ve güvenli olması sizlerin beğenisini kazandığı gibi yapılan HAVALE işlemlerinden hiçbir masraf almayıp, tüm masrafları tarafımızdan karşılıyor olmamız diğer bir artımızdır.

Ve bunlara ek olarak yapılan işlemlerde öncelikli olarak müşteri güvenliğini ön planda tuttuğumuz için işlemlerimiz Kendi programcılarımız tarafından yazılan canlı destek hattı üzerinden yapılmaktadır. Yani diğer bir çok site’de kullanılan ücretli yada ücretsiz canlı destek hatları gibi değildir. Bu sitelerden kullanılan canlı destek hattı programları üzerinde yapılan işlemler ana bilgisayar üzerinden kayıtlı tutulmaktadır. Bu’da vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinin güvenli konusunda sizlere sorun yaşatabilir. Yani bu bilgiler dilendiği takdirde 3. kişiler ile paylaşılabilir.

Tüm bu profesyonel çalışma prensiplerimizden dolayı yıllardır verdiğimiz ukash bozdurma hizmetini sizlerinde desteği ile daha da uzun yıllar sürdürmek istiyoruz.