Google Ukash Bozdurma

Google Bilindiği gibi şuanda dünya üzerinde otorite kabul edilen bir arama motorudur. Artık günledik hayatımızın her yerinde onunla karşılaşmamız mümkündür. Bu arama motoru üzerinden dilediğiniz her türlü bilgiye anında ulaşabilirsiniz. Mesela google map özelliği hakkında kendinize en yakın bir iş yerini bulabilir ve o işyerine nasıl  gidileceği konusunda kendinize bir yol haritası alabilirsiniz.  Tabi google ‘nin özelliklerini bunla anlatmak bitmez. Ülkemizde’de en yaygın olarak kullanılan ara motoru uygulaması www.google.com.tr ‘dir.

Google’nin hemen hemen tüm alanlardaki çalışmalarından biriside sitemizin bulunduğu sektördür, Web sitemizin  google tarafından 1100 adet makalesi index’lenmiştir,  ve bir çok arama kelimesinde sitemiz google tarafından 1 sayfada yer aldırılmıştır. Bunun sebebi ise sahip olduğumuz profesyonellik ve güvenilirliktir.  Ukash bozdurma hizmetin ülke genelinde lider bir kuruluş olan firmamız sizlere uzun yılladır hizmet veren aktif bir şirkettir.

Tamamen müşteri memnuniyeti alt tabanlı çalışan firmamız sizlere ukash kart bozdurma işlemlerinizde ülkemizdeki diğer firmalar ile kıyaslandığı zaman en az komisyon oranların hizmet vermektedir. Buda demek oluyor ki websitemiz size en yüksek ukash kart bozdurma kur oranlarını vermektedir. Kur oranları günlük olarak çalışanlarımız tarafından hesaplanarak sizlere en uygun bir miktar’da ayarlanmaktadır. Bu sayede sitemiz üzerinden yaptığınız işlemlerde en az oranda zarar edersiniz,

Gelelim sizlere vermiş olduğumuz güven konusunda, Sitemiz bu konuda bir çok çalışma yapmaktadır ve bu doğrultuda sizlere hizmet vermektedir.Bu hizmetleri size sıralamak gerekirse;

  • Tüm işlemler 256-bit SSL sertifikalı canlı destek hattımız üzerinden kayıt altında alınarak yapılmaktadır. Konuşma özetini Dilediğiniz bir anda eposta olarak kendinize gönderebilirsiniz yada bağlı bir yazıcınız var ise, yazıcınızdan hemen yazdırabilirsiniz. ( Bu sayede herhangi bir problem anında elinizde bulanacak bir delil olaraktır )

Bu işlemlerin yanı sıra Hafta içi her gün yani resmi mesai saatleri içerisinde Sabah 9:30 ve Akşam 17:00 Saatleri arasında iletişim bölümünde bulunan Sabit telefon numarasında bizlere ulaşabilir soru ve önerilerinizi yöneltebilirsiniz. Devamlı müşterilerimiz için geliştirdiğimiz farklı bir destek sistemi ise mobil destek sistemidir sizlere verilen mobil numaramız dan bizlere 7/24 ulaşabilir, cep telefonu üzerinden ukash bozdurma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu telefonda sizlerin bize vermiş olduğu numaranız kayıtlı durumdadır, Bu sayede bizi hangi müşterimizin aradığını bilir, Banka hesap bilgileri zaten kayıtlı olan müşterimizin işlemi telefon üzerinden vereceği ukash pin kod ‘unun kontrolünden sonra kayıtlı banka hesap numara’sına ödemesi yapılır.

Hemen hemen tüm bankalara HAVALE ile 10 dk içerisinde ödeme yapabilme özelliğimiz sayesinden günün dilediğiniz bir saati web sitemiz aracılığı ile işlem yapabilirsiniz. HAVALE işlemlerinde sizlerden kesinlikle masraf alınmaz. Tüm masraflar tarafımızdan karşılanır.

Banka yolu ile işlem yapmak istemeyen yada herhangi bir bankada hesabı bulunmayan müşterimiz için farklı ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu müşterilerimize istekleri doğrultusunda Posta Havalesi , Mobil Ödeme yada Cep Bank yöntemi ile hizmet sunuyoruz.

Mutlu ve huzurlu bir şekilde ukash bozdurmak için sitemizin üzerinden bulunan 2 ayrı canlı destek hattımızdan birine bağlanıp online operatörlerimizden yardım alabilirsiniz. Google üzerinden ukash bozdurma kelimesinde bizleri bulabilirsiniz.

www.google.com.tr

www.google.com.tr