Güvenilir Ukash Kart Bozdurma

Merhabalar,

Günümüzde gün geçtikçe kullanımı artan ukash kartlar yüzünden bu konuda dolandırıcılık vakalarıda artış göstermeye başlamıştır.  Kullanıcılar bu tarz durumlardan mağdur olmamaları için bazı kriterlere dikkat etmeleri gerekmektedir.

Özellikler bunlardan biri olan msn üzerinden alışveriş yapılmamasıdır ki msn üzerinden yaptığın yazışmalar hiçbir delil teşkil etmemektedir. Biz ukashboz olarak bu konuda yapılan tüm görüşmeleri kendi Canlı destek hattımız üzerinden KUllandığınız IP adresini kayda alınarak yapılmaktadır. Bununla birlikte sizlere hiçbir yerde paylaşmamanız gereken TC kimlik numaranızın sorulması ihtiyacı duyulmamaktadır.

Harici olarak, Dikkat edilmesi gereken bir husus’da Mobil numaralar verilerek referans gösterilmesidir. Günümüzde kontorlü hatların bir çoğu farklı şahıslar üzerine kolaylıkla alınabilmektedir.  Bu tarz bir iletişimde yada teyit durumunda sizlerin arandığı numaranın sabit numaralar olmasına özen gösteriniz.

Sizlere verdiği güncel kur ve düşük komisyon oranları ile daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve hızlı işlem kapasitesi ile sizlerin kısa bir sürede ukash kart’larınızı nakite çevirmenize özen göstermektedir.

Ukash bozdurmak ve ayrıntılı bilgi almak için ” CANLI DESTEK ” hattımızdaki operatörlerimiz ile iletişim geçiniz.