Güvenli Ukash Bozdurma Siteleri Türkiye

Günümüzde malesef bir çok alanda olduğu gibi ukash bozdurma işlemleri yapılan sektör’de kötü amaçlı kişiler, çeşitli yöntemler ile ukash kullanıcılarını aldatarak , onlara yüksek kur vaatleri vererek , bu kullanıcıların sahip oldukları ukash pin kodlarını alıp, vaat ettikleri ödemeyi yapmamaktadır.

Hemen hemen tüm ukash kullanıcıları bu tarz kişiler ile işlem yapmış ve farklı miktarlar’da ukash pin kodlarını bu art niyetli kişilere kaptırmışlardır. Bu kişiler çeşitli yöntemler kullanarak kim oldukları belirsiz kişiler üzerine yurtdışından  alan adı satın alarak, yine gerçek olmayan kişisel üzerine genellikle USA lokasyonlu hosting satın alıp web sitelerini buralara kuruyorlar.

Daha sonra SEO diye bilinen arama motorlarında üst sıralara çıkmak için SEO işlemleri yapan kişilere para ödeyerek kısa sürede daha site kurulalı 1 ay olmadan google, bing, yandex, yahoo gibi arama motorlarında üst sıralara çıkıyorlar bu sayede bazı bilinçsiz ukash kullanıcıları bu sitelerin arama motorlarında üst sıralarda çıkmasının bir güvenilirlik belirtisi olduğunu düşünerek bu art niyetli kişilere binbir zorluk ile elde ettikleri ukash pin kodlarını kaptırıyorlar.

Aslında ukash bozdurma işlemi yapmak isteyen ukash kullanıcıların sadece 5 dakikalarını ayırarak bazı tedbirleri alması çok zor bişe değil. Birazdan size anlatacağımız bazı konuları kontrol etmeniz halinde ukash bozdurma sırasında dolandırılma riski minimuma inmektedir.

* Güvenli ukash bozdurma siteleri isminde arama yapan kullacıların bu sitelerdeki içerikleri incelemelerini sizlere tavsiye ediyoruz.

* Ukash bozdurma işlemi yapacağınız sitenin kuruluş tarihinini ” http://www.isimtescil.net/domain/domain-whois.aspx?TypeID=7 ” bu adresten kontrol etmelerini tavsiye ediyoruz.

* İşlem yapmak istediğiniz sitenin Canlı Destek Hattının SSL Setifikası sahip olup olmadığını kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. ( SSL Sertifikası sadece resmi olan firmalara gerekli resmi evrakları beyan ettikden sonra verilen bir belgedir. SSL sertifikasına sahip olan firmanın canlı destek hattında adres çubuğunda bir asma kilit işareti bulunması gerekir. Aşağıdaki fotodan nasıl bir işaret olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Güvenli Ukash Bozdurma Siteleri Türkiye

Güvenli Ukash Bozdurma Siteleri Türkiye

* Ukash bozdurma sırasında size verilen kur miktarı çok yüksek ise bu durumdan şüphelenmelisiniz. Çünkü ukash bozdurma işlemi yapan siteler bu işlemler’den kar etmek zorundadır. Eğer bu firma gerekli miktarda para kazanamaz ise ticaret yapmasının bir anlamı kalmaz..

* İşlem esnasında sizlerden istenen bilgiler eğer,

1- Banka Hesap Bilgileriniz

2- İletişim Bilgileriniz

3- Ukash Pin Kodu Bilgilerinizin;

Dışında ise kesinlikle bu siteler ile kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız, Çünkü ukash bozdurma işlemi yapan firmalara bu yukarıda vermiş olduğumuz bilgilerin haricinde herhangi bir bilgi gerekmemektedir.

* Eğer yeterli yabancı diliniz var ise, ilgili sitenin sahip olduğu ukash bayi numarasınız resmi ukash sitesi olan www.ukash.com üzerinden kontrol ediniz.

Yukarıda sizler ile paylaşmış olduğumuz bazı bilgileri teyit ederek ukash bozdurma işlemi esnasında dolandırılma riskinizi minimuma indirebilirsiniz.

Turkcoins.net  olarak sizlere ülke çapında verilen en yüksek kur miktarları ile güvenli bir şekilde ukash bozdurma imkanı tanıyoruz. Ukash Bozdurmak İçin Canlı Destek Hattımıza Bağlanınız.