Güvenli Ukash Bozdurma Sitesi

Güvenli ukash bozdurma sitesi bulmak artık samanlıkta iğne aramaya döndüğü bu dönemde ne yazık ki bir çok kullanıcı mağdur olmaktadır. Ancak bu durumda az biraz dikkat ile bu kötü sonuçlardan kurtulmuş olabilirsiniz. Bu makalemizde sizlere güvenli ukash bozdurma konusunda yapmanız gerekenleri hatırlatmaya çalışacağız. Lütfen 5 dakika zaman ayırarak makalemizi okuyunuz.

  • Güvenli ukash bozdurma sitesi ‘nin kesinlikle iletişim numarası olması gerekir. Yalnız son zamanlar bir çok dolandırıcı site sitenin üzerine sahte numaralar yazmaktadır. Sitenin üzerinden telefon numarası gören kullanıcıların bazıları ise arayıp teyit almadıkları için bu insanların ağına takılıyorlar.  Lütfen 1 dk’nızıda olsa vakit ayırıp sitenin iletişim numarasını arayıp karşınıza çıkacak kişiden sitenin ismini teyit alın.
  • Güvenli ukash bozdurma sitesi sizlere ukash bozuma konusunda akıla sığmayacak miktar yüksek kur oranı veremez. Takdir edersiniz ki bu işi yasal ortamda yapan bir sitenin bu işi devam ettirebilmesi için bu işten para kazanıyor olması gerekmektedir. Bu hesaplamayı nasıl yaparım diyorsanız size ortalama bir örnek vermek isteriz. Öncelikle dürüst işlem yapan bir işletmenin ukash bozdurma işleminden 1 euro başına ez az 0.25 TL kar etmesi gerekmektedir. Yani güncel Euro kurunu 3.00 TL’den örnek vermek gerekirse size verilmesi gereken azami kur miktarı 2.75 TL’dir. Bunun üzerinde kur oranı veren hiçbir siteye güvenmeyin. Hatta siteyi kolay yoldan test edebilmek için size 2.75 veren bir siteye ” Kur Çok Az, Diğer Siteler 2.90 TL verdi .. Eğer bunun üzerinde veriyor iseniz size bozduracam ” deyin. Eğer karşı taraf size malesef efendim bu kurda işlem yapamayız diyorsa muhtemelen dolandırılmayacaksınız. Ama eğer size tamam sizin için bu seferlik yapalım gibi bir cevap gelir ise direk görüşme pencerenizi kapatın ve paranızı kaptırmadığınız mutlu olun.
  • Güvenli ukash bozdurma sitesi size adwords reklamı vermez yani veremez. Adwords reklamı ne derseniz size anlatmaya çalışalım. Adwords reklamı google tarafından parasını ödeyen siteler için verilen reklamdır. Arama motorunda arama yaptığınız anda ilk sırada çıkan ve yanın ” Sarı renkle ” ” REKLAM ” yazan sitelerdir. Bu sitelerin şuanda hiçbiri yasal işlem yapmıyor. Tüm o reklam veren siteler dolandırıcılık amaçlı açılmış olan sitelerdir. Bunun nedenini size açıklamak gerekir ise, Google reklam vermek için googlenin size yolladığı ziyaretçi başına para ödemeniz gerekmektedir. Yani zaten kar marjı az olan bir sektörde hiçbir dürüst firma bu parayı ödeyemez .. Eğer öderse googleye bedava çalışmış olur.
  • Güvenli ukash bozdurma sitesi nin kullandığı canlı destek sistemi kesinlikle free yani bedava demo olarak alınabilen sistemler olmamalıdır.Gerçek işlemler yapan siteler kendilerine özel yazılmış canlı destek programlarını yada ücretli olarak satılan profesyonel programları kullanırlar. Bunun aslında sizin açınızdan en büyük riski verdiğiniz bilgilerin 3. şahıslar ile paylaşılabilir olmasıdır. Ücretsiz yada Demo olarak 15 yada 1 aylık süre ile kullanılabilen bu canlı destek platformlarında verdiğiniz tüm kişisel bilgileriniz güven altında değildir.
  • Ukash bozdurma işlemi yapacağınız siteyi denemenin bir diğer yolu da canlı destek hattında görüşmeniz devam ederken size ” Hangi Bankaya Ödeme Almak İstediğinizi ” soracaklardır. Bu soruya vereceğiniz ilginç bir banka ismi sizin dolandırıcılık riskini en aza indirmenize neden olacaktır. Mesele işlem yapmadan önce size bu soru solduğu zaman ” T-Bank ” deyin. Bu banka ile çalışan bir ukash firması olamaz. Yani genelde büyük bankalar ile çalışırız diğer durumlarda eft yapılır. Ama bu dolandırıcı site sizi kaçırmak istemediğinizi düşünerek size EFT yapalım demeyecektir ve size evet var yada uygundur diyecektir. Bu durumda İşlem güvenliğini riske atmanızı size tavsiye etmiyoruz
  • Eğer büyük miktarda ukash bozdurma işlemi yapacaksanız. Yapmanız gerekenlerden bir diğeri de bozum işlemi yapmak istediğiniz siteden ilk önce ukash satın almak. Çünkü bir site bayi olduğunu söylüyor ve bozum işlemi yapıyor ise o sitenin eğer bir bayiliği var ise ukash satışıda yapıyor olması gerekir. Bu siteden ilk aşamada 5 euro değerinde ukash satın almak istediğinizi söyleyin. Eğer satmıyoruz gibi bir cevap alırsanız yani sadece bozdurma işlemi yapıyor derlerse hemen görüşmeyi sonlandırın. Eğer bir hesap numarası verirlerse hesabın o kişiye ait olup olmadığını anlamak için 5 EUR değerinde ödeme yapın. Eğer Ukash kodu size verilir ise o site sorunsuz bozdurma işlemi yapabilirsiniz. Eğer kodu alamaz iseniz site işlem yapmayı düşünmeyin. Burada harcayacağınız 10 TL belkide binlerce TL zarar etmenizi engelleyecektir.

İşte yukarıdaki yazımızda sizlerin güvenilir ukash bozdurma işlemi yapmanız için bir kaç ipucunu sizler ile paylaştık. Umarım sorunsuz şekilde tüm işlemlerinizi yapar ve mağdur olmadan hakkınız olan paranızı alabilirsiniz. Güvenli ve hızlı işlem yapmanız dilekleri ile Ukashboz Telekomünikasyon.