Hızlı Ukash Bozdurma

Hızlı ukash bozdurma işlemi yapabilen firmalar ülkemizde bu sektörde çok az miktardadır. Ukash Bozdurma işlemi yapan bir sitenin müşterisinin ukash kartını anlık olarak nakite çevirebilmesi için o kartı kontrol etmesi ve anlık olarak firma bünyesinde nakite çevirip gerekli komisyonu aldıktan sonra müşterisine tahadüt ettiği miktarı gönderebilmesi için o firmanın kesinlikle bir ukash bayisi olması gerekmektedir.

Müşterilerimize operatörlerimizin yöneltmiş olduğu sorulardan sonra müşterimizin vermiş olduğu ukash pin kodu resmi sitemizde kontrol edilip hiçbir gecikme olmadan müşterimizin vermiş olduğu banka hesabına HAVALE ile haftanın hergünü günün her saati gönderilir.

Bir çok ukash bozdurma sitesi müşterilerinden aldıkları ukash kart’ları diğer müşterilerine sattıkdan sonra ukash bozdurma işlemi yapacak müşterisinin ödemesini yapar, yalnız bu durumu ilk olarak müşterilerine bildirmezler bu sebebten dolayı yaşanan gecikme büyük bir zaman alabilir ve müşteriler gereksiz yere beklemiş olurlar.

Harici olarak bu şekilde ukash bozdurma işlemi yapan firmalar genellikle 25,50,100,150,200,250 gibi küsüratı olmayan ukash kart’lar için işlem yaparlar bunun sebebi küsüratlı kart’ları satmanın zor olmasıdır. Bu sebepten ötürü bir çok ukash kullanıcısı sahip oldukları küsüratlı ukash kartları çok düşük kurlar’dan nakite çevirirler. turkcoins.net olarak sahip olduğunu tüm ukash kart’Ları küsüratı olup olmaması şartı olmadan hızlı olarak nakite çeviriyoruz.

Ukash bozdurma işleminde sadece firma olarak alt ve üst limit belirlemiş bulunmaktayız.. Günlük 1 müşterimizin bozdurabileceği en düşük ukash miktarı 25 Euro’dur. yine 1 müşterimizin günlük bozdurabileceği en yüksek ukash miktarı 2500 Euro’dur.

Bunun dışında herhangi bir kural olmaksızın dilediğiniz anda canlı destek hattımıza bağlanarak hızlı ve yüksek kur’da ukash bozdurma işlemi yapabilirsiniz..