Kredi Kartı İle Ukash Satın Alma

Ukash Dünya genelinde ve ülkemizde yaygın olarak kullanılan ön ödemeli kart sistemidir, Kullanım alanları hemen hemen her yerdir. Ukash kartlar ile ödeme yapabildiğiniz gibi ödeme’de alabilirsiniz. Ukash kart’lar 19 handen oluşan bir rakamlar topluluğudur Her Pin kodunuz bir’de miktarı bulunur bu miktar tam rakam olabilir ( 100.00 EURO ) gibi yada küsüratlı bir rakam olabilir ( 100.75 EURO ) gibi. Ukash kart’ları ülkemizde bir çok site satmaktadır. Ancak bu sitelerin bir çoğu yasal olmayan ve sizleri dolandırmak için kurulmuş olan sitelerdir. Ancak kötü amaçlı kurulmuş bu siteler genellikle ukash bozdurma işlemi yapmaktadır. Satış işlemi yapmamaktadırlar.

Ukash kart’lar min. 5 Euro olarak ve max 250 Euro Olarak kullanılmaktadır.  Bir çok sitede ukash satışı ödemenin banka hesabına yapılması ile gerçekleşiyor, Çok az firmada ukash kart’lar kredi kartı ile satılmaktadır. Kredi kartı ile ukash almanın avantajları yüksek komisyon oranları ödemeniz gerekmez ve Almış olduğunuz ukash kartın bedelini bankaya 1 aylık vade ile sonra ödersiniz.

Web sitemiz üzerinden kredi kartı ile ukash satın alma işleminizi çok kolay bir şekilde sadece 5 dk içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken işlemler şunlardır;

1- Canlı destek hattımıza bağlanıp kredi kartı ile ukash satın alma işlemini yapacağınız sayfanın adresini almak,

2- Operatörlerimizin size vermiş olduğu adrese girip 50, 100, 150, 250 Euro’luk ukash kart’larından birini seçip üzerine tıklıyorsunuz.

3- Açılan ödeme sayfasında sağ taraftaki forumu eksiksiz olarak 1 defaya mahsus doldurunuz. Eğer Paypal üyeliğiniz mevcut ise forum doldurmadan direk giriş yapabilirsiniz. Üyeliği olmayan kişiler sayfada bulunan forumu 1 defaya mahsus doldurmalıdır.

4- Ödeme işlemini tamamladıktan sonra karşınıza gelen sayfadaki referans kodunu , canlı destek hattındaki operatörlerimiz ile paylaşınız.

5- Ödemenin operatörler tarafından kontrol edilmesinin ardından vermiş olduğunuz iletişim telefon numarasına Ukash pin kodunuz sms ile telefonunuza ve Canlı destek hattı üzerinden tarafınıza verilir.

NOT : Kredi kartı ile ukash satın almadan önce mutlaka operatörlerimizden mevcut ukash stoğunu öğreniniz. Mevcut olan kart’lar konusunda yeterli bilgi almadan ödeme yapmayınız.

Yukarıda belirttiğimiz gibi kredi kartı ile ukash satın alma işlemi max 5 dk içerisinde yapabileceğiniz son derece güvenli bir işlemdir, Tüm işlemler 256-bit SSL sertifikalı canlı destek hattımız üzerinden online olarak yapılmaktadır. Hiç bir işlem esnasında tarafınızdan kesinlikle kişisel bilgileriniz talep edilmez, Yapmış olduğunuz görüşme esnasında dilediğiniz bir zamanda görüşme özetini eğer kullandığınız bilgisayara yazıcı bağlı ise direk çıktı olarak alabilirsiniz, dilerseniz görüşme özetini e-posya yolu ile kendinize mail olarak atabilirsiniz.

Tüm personelimiz konusunda profesyonel canlı destek hattımızda haftanın her günü, günün her saati sizlere hizmet vermek için aktif  olarak bulunmaktadır. Satış personelimiz her türlü sorunuza cevap vermek ile hükümlüdür. Kredi kartı ile ukash satın alma işlemi esnasında herhangi bir konuda yardımcı ihtiyacınız olduğu taktirde operatörlerimiz size yardımcı olacaklardır.

Kredi Kartı ile ukash satın almak için lütfen canlı destek hattımıza bağlanıp operatörlerimizden yardım alınız..

Kredi Kartı İle Ukash Satın Alma

Kredi Kartı İle Ukash Satın Alma