Paypal Bozdurma

Paypal Dünya genelinde kullanılan bir ödeme yapma ve ödeme alma yapma yöntemidir. En büyük avantajlarından birisi kredi kart bilgilerinizi paylaşmadan paypal aracılığı ile kredi kartınızdan dilediğiniz siteye dilediğiniz kadar ödeme yapmanızdır.

Bu sebepten ötürü bir kişi tarafından bir çok alanda kullanılan en eski online ödeme sistemlerinden birisidir. Ülkemizde paypal hemen hemen her alanda kullanılıyor, Bunlardan bazılar;  ”  Yurtdışı sitelerine ödeme yapmak ” , ” Yurtiçinde bir çok kişi tarafından ürün ve hizmet karşılığı ödeme yapma veya alma ” şeklinde bir kaç örnek verebiliriz…

Paypal kendi kullanım panelinde müşterilerine kredi kartı ile yapmış oldukları ödemeler’de geri alınan iade ödemelerini direk otomatik olarak ödemeyi yapmış olduğunuz kredi kartına gönderir. Ancak farklı kişilerden alınan ödemeleri hesap cüzdanınıza ekler dilediğiniz bir zamanda belirli bir komisyon karşılığında tarafınıza SWIFT olarak gönderir.

Ancak bu durum biraz fazla zaman alması , tüm bankaları kabul etmemesi , sadece hesap sahibinin banka hesabına ödeme yapılabilmesi, alınan komisyon oranlarının az olmaması gibi sebepler’den dolayı bu banka hesabı ile ödeme almak yöntemi pek mutluluk verici bir olay değil. Bunun yerine bir çok paypal kullanıcısı çeşitli webmaster forumlarından yada çeşitli paypal bozumu yapan siteler’den sahip oldukları farklı miktarlarda paypal paralarını banka hesaplarına online olarak yani anlık bir şekilde belirli bir komisyon karşılığında bozduruyorlar.

Bu işlemi yapan kişileri yukarıda yazmış olduğumuz gibi paypal bozdurma işlemi yapan kişileri çeşitli forumların e-ticaret bölümlerinden bulmak mümkün yalnız bu durum hiç de güvenli bir işlem değil. Bunun sebebi bir çok paypal bozdurduğunu söylenen kişinin bu forumlara hiç bir gerçek kişisel bilgisini vermeden ücretsiz olarak kayıt olabilmesidir. Bundan sonra bu kişiler bu forumlarda paypal bozdurmak istediğini söyleyen  kişileri çeşitli vaatler ile kandırarak bu kişilerin paypal paralarını alıp hızlı bir şekilde farklı hesaplara aktararak parasını kaptıran kişinin destupe yani ödemeyi bloklaması halinde bile parasını geri alamamasına sebep olmaktadır. Bu şekilde dolandırıcılık yapan bir kişi çeşitli forumlarda bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra paypal bozdurma işini yasal olarak yapan websiteleri bulunmaktadır. Bu sitelerin yasal bir kimliği olup bütün iletişim bilgilerine ilgili sitenin iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Bu sayede sahip olduğunuz paypal’ları bu art niyetli kişilere kaptırmazsınız.

Site olarak uzun yılladır bir çok online cüzdan uygulaması ve ön ödemeli kart alanında sizlere hizmet vermekteyiz, Gerekli uzmanlığa sahip olan sitemizde sizlere huzurlu bir şekilde paypal bozdurma , ukash bozdurma imkanı tanımaktadır.

Paypal Bozdurmak veya Bilgi Almak için canlı destek hattımıza bağlanınız.

paypal bozdurma

Paypal Bozdurma