02 Nisan 2015

Paysafe Bozdurma

Paysafe dünya üzerinde 14500 alışveriş noktasından alışveriş yapabileceğiniz para yerine geçen ön ödemeli karttır.
Ukash & Paysafe tüm dünyada milyonlarca insan tarafından güvenle kullanılmaktadır.

Paysafe Kartı kullanmak için üye olduğunuz sitelerde ön ödemeli kart olarak Paysafe logosu gördüğünüz her yerde güvenle ve en hızlı şekilde kullanabilirsiniz. Kartınızı aldıktan hemen sonra hesabınıza para yatırma metodu ile 5 saniyede işleminiz tamamlanır. Bu kadar basit bir ön ödeme kartıdır

Ukash kadar yaygın olmasada bir çok ülkede kullanılan paysafe kartlar günümüzde Türk vatandaşlarımız tarafından da ilgi görmektedir. Çeşitli platformlardan talep ettiğiniz ve elde ettiğiniz paysafe kartlarınızı güvenli bir şekilde kartbozdur sayesinde nakite çevirebilirsiniz.

Elinizde bulunan paysafe kart pin kodunun ” Canlı Destek ” Hattımızdaki satış temsilcilerin kontrolunun akabininde vermiş olduğunuz  ” Akbank, Yapıkredi, İşbankası, HSBC, Garanti Bankası, Denizbank ” hesaplarınıza maximum 20 dakika içinde  ödeme yapıyoruz. Bunun dışında kalan tüm bankalara Mesai saatleri içerisinde 20 dk içinde ödeme iletiliyor.

Paysafe kartlarınızı bozdurmak ve nakite çevirmek için hemen ” Canlı Destek ” hattımızdaki operatörler ile iletişime geçiniz.