11 Kasım 2011

Paysafe Bozdurma

Paysafe dünya üzerinde 14500 alışveriş noktasından alışveriş yapabileceğiniz para yerine geçen ön ödemeli karttır.
Ukash & Paysafe tüm dünyada milyonlarca insan tarafından güvenle kullanılmaktadır.

Paysafe Kartı kullanmak için üye olduğunuz sitelerde ön ödemeli kart olarak Paysafe logosu gördüğünüz her yerde güvenle ve en hızlı şekilde kullanabilirsiniz. Kartınızı aldıktan hemen sonra hesabınıza para yatırma metodu ile 5 saniyede işleminiz tamamlanır. Bu kadar basit bir ön ödeme kartıdır

Ukash kadar yaygın olmasada bir çok ülkede kullanılan paysafe kartlar günümüzde Türk vatandaşlarımız tarafından da ilgi görmektedir. Çeşitli platformlardan talep ettiğiniz ve elde ettiğiniz paysafe kartlarınızı güvenli bir şekilde kartbozdur sayesinde nakite çevirebilirsiniz.

Paysafecard Bozdurma İşlemi Nasıl Yapılır ;

  1. Müşteri Canlı Destek Hattımıza Bağlanılır
  2. Müşteri Bozdurulmak istenilen paysafecard miktarı bildirilir
  3. Operatör anlık paysafecard bozdurma kur miktarını bildirir,
  4. Müşteri uygun bulur ise, Banka hesap bilgilerini ve 16 Haneli paysafecard pin kodunu paylaşır
  5. Operatör pin kodunu kontrol eder
  6. Operatör müşterinin vermiş olduğu banka hesap numarasına ödemeyi gerçekleştirir.

Elinizde bulunan paysafe kart pin kodunun ” Canlı Destek ” Hattımızdaki satış temsilcilerin kontrolunun akabininde vermiş olduğunuz  ” Akbank, Yapıkredi, İşbankası, HSBC, Garanti Bankası, Denizbank, TEB, Şekerbank, Halkbank, Vakıfbank, Türkiye Finans, Finansbank, İng Bank ” hesaplarınıza maximum 20 dakika içinde  ödeme yapıyoruz. Bunun dışında kalan tüm bankalara Mesai saatleri içerisinde 20 dk içinde ödeme iletiliyor.

Havale ve Eft dışında, siz müşterilerimiz için Garanti ve işbank Cep Bankacılığı yöntemi ile ödeme yöntemi bulunmaktadır. Bu işlemin süresi 30 dakikadır. İşlemin masrafı sabit olarak 5 TL’dir. İşlemin yapılabilmesi için TC kimlik numaranız ve Doğum Tarihi bilgilerinizi paylaşmanız gerekmektedir. Ödemeler Haftanın her günü yapılabilmektedir.

Harici olarak elinizde bulunan paysafecard kartları dilerseniz paypal yöntemi ile bozdurabilirsiniz, Ödemenizi dilerseniz EURO , USD yada TL olarak alabilirsiniz. İşlem süresi 1 saattir. İşlem ücreti yoktur.

Paysafe bozdurma ve nakite çevirmek için hemen ” Canlı Destek ” hattımızdaki operatörler ile iletişime geçiniz. ( Not : TR için,İşlemler durdurulmuştur )

Paysafe Bozdurma” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın