Paysafe Kart Bozdurma

Paysafe Yurtdışı tabanlı kurulmuş olan ve şuanda Türkiye Resmi Alt Bayisi ile hizmet veren ön ödemeli, 16 haneli rakamlardan oluşan sanal pin kodlarıdır. Kullanımı bakımında çok kolay ve güvenilir olması nedeni ile dünya üzerinden bir çok ülkede hızlan gelişen bir pazara sahip olmuştur. Paysafecard ‘ın saymakla bitmeyen özellikleri mevcuttur. En yakın rakibi olan ukash firmasından farklı olarak bu sanal pin kodları tek kullanımlık değillerdir. Hesabınızdaki bakiye elverdiğince dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Örneğin 100 euro değerinde bir paysafecard sahibisiniz, ilgili siteye yapmanız gereken ödeme 27 euro değerinde., bu siteye ödemenizi yapabilir ve aynı pin kodun içerisinde ödemeden sonra 73 euro’luk bakiyeniz kalır ve daha sonra dilediğiniz bir zamanda tekrar kullanabilirsiniz.

Paysafe kart’ların kullanım tarihleri yoktur. Yani hesabınızda bakiye olduğu sürece aktif olarak kalırlar. Yalnız paysafecard ‘lar ilk 1 yıl’dan sonra aylık 2 TL işlem ücreti kesimine gider. Yani Eğer kartınızı 1 yıl içinde kullanmadı iseniz 12 ay’lık sürenin sonunda 13. aydan itibaren her ay aylık 2 TL kesinti yaşar.

Paysafe kart ‘ları hemen hemen yerde teğmin edebilirsiniz, Web siteleri üzerinden, Benzin istasyonlarından, Terminallerden hatta bazı market’lerde bile satışa sunulmuştur. Size en yakında paysafecard satış noktasını bulmak için ” Paysafecard Satış Noktası Bul ” tıklayabilirsiniz. Ve açılan pencereden en yıkın işlem satış merkezine ulaşabilirsiniz.

Paysafecard Size Ne Avantajlar Sunar ?

  • Ön ödemeli bir sistem olduğu için güvenli bir ortam sunar, Yani herhangi bir kredi kartı yada banka hesap bilginizi paylaşmadan, paysafecard ile dilediğiniz kadar ve zaman ödeme yapabilirsiniz.
  • An itibari ile Dünya çapında 490,000 satış noktasında bu sanal pin kodlarını teğmin edebilirsiniz.
  • Şuanda Dünya üzerinde binlerce web sitesinde paysafecard geçerlidir. Ve bu logoyu gördüğünüz her yerde dilediğiniz gibi ödeme veya alışveriş yapabilirsiniz.

Sahip olduğunuz Paysafecard’ları dilerseniz kendi sitesi üzerinden 12 gün bir süre ile bekleyerek kendi banka hesabınıza çekim yapabilirsiniz. Bu işlemin birde işlem masrafını ödemeniz şartı ile harici olarak Sadece kendi banka hesabınıza bu ödemeyi çekebilirsiniz. ve kullanmak için mypaysafe üyeliğiniz aktif ve onaylı olması lazımdır.

Site olarak yılların verdiği birikim ve hizmet anlayışı ile sizlere paysafe bozdurma konusunda hizmet vermekteyiz. Şuanda yapmış olduğumuz uygulama ile ödemeleriniz en geç 1 saat içerisinde vermiş olduğunuz banka hesabınıza havale olarak yapılmaktadır. İşlemler’de herhangi bir havale masrafı tarafınızdan talep edilmez. Tüm masrafları tarafımızdan karşılanmak üzere işleminiz anlık ve hızlı orandan yapılır.  Paysafe kart bozum işlemlerinde çok az bir kur oranınında kesinti yapılmaktadır. Ortalama miktar %1 civarında olmaktadır. Yani nerede ise kartın ana değeri üzerinden tarafınıza ödeme yapılmaktadır. Bu sayede paysafecard ‘ın kendi sitesinden yapmış olduğu uygulamadan elinize daha fazla para geçecek ve işlem daha hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Hemen paysafecard bozdurmak ve ukash bozdurma hakkında bilgi almak için canlı destek hatlarımız üzerindeki operatörlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Paysafe Kart Bozdurma

Paysafe Kart Bozdurma