Paysafe Kart’ı Ukash’a Çevirme

Ukash Boz her geçen gün yaptığı yeni çalışmalar ile sizlere daha iyi hizmet verme yolunda bir adım daha ileriye gitmektedir.

Sahip olduğunuz Paysafe Kart’larınızı bütün platformlarda kullanamayabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz platform’da ukash yükleme seçeneği varsa ve sizde sahip olduğunu paysafe kartınızı bozdurup komisyon ödeyerek yeniden ukash kart alıp zarar etmek istemiyorsanız,

Ukash Boz’un yapmış olduğu yeni çalışma olan Paysafe To Ukash seçeneği ile %1 komisyon ödeyerek herhangi bir alt ve üst limit olmaksızın 7/24 canlı destek hattımızdaki operatörlerimizden online şekilde işlem yapabilirsiniz.

Paysafe kartınızı ukash’a çevirme işlemi ana bayi sayfası üzerinden yapıldı için işlem süresi olarak en az 1 saat en fazla 3 saat olarak hizmet verilmektedir. Bu işlem sadece EURO para biriminde olan paysafe kart’lar için geçerlidir. Harici olarak işlem yaptırmak istediğiniz paysafe pin kodunun hangi ülkeden alındığını bizlere bildirmeniz gerekmektedir. Gerekli durumlarda tarafınızdan pin kodunun alındığı esnada verilen fiş istenebilir.

İşlemlerde herhangi bir üst limit bulunmuyor fakat bu işlem en az 25 euro için yapılmaktadır. Kartların toplamı 25 euro üzerinde ise o şekilde de işlem yaptırabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak ve paysafe kartınızı ukask karta dönüştürmek için ” Canlı Destek ” Hattımızdaki operatörlerimiz ile iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın