Paysafe , Paysafe Kart Nedir ?

PAYSAFE KART NEDiR?

Paysafe card önceden ödemesi yapılmış kartlardır. Paysafe card, avrupa ülkelerinde gelişmekte olan bir platformdur. İnternet teknolojilerinin gelişmesiyle güvenlik açıkları da meydana gelmiştir. Paysafe card internet alışverişin hızlı arttığı bu günlerde hızla popülerleşiyor ve sizlere güvenli alışverişin imkanı sunuyor.

Aldığınız bu Paysafe hazır kartları, internet üzerinden yaptığınız her türlü alışverişte gönül rahatlığıyla kullanabilir, ödemelerinizi geride hiç bir iz bırakmadan bu Paysafe kartlar ile güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Paysafe kartların en önemli özelliği müşteri hiçbir şekilde banka yada kredi kartı verilerini vermek zorunda olmadığı için, müşteri veri hırsızlığına karşı korumadadır ve tamamen anonim yani tanımsızdır. Avrupa ülkelerinde paysafe kartları, post makinelerinden de işlevselliğini sürdürmektedir ve Paysafecard Avrupa da 2007 yılının en ilgi çeken ürünü olmuştur.

Değerleri 10 EUR ,25 EUR ,50 EUR, 100 EUR arasında olan 4 farklı paysafecard yükleme seçeneği ve Ukash ödeme seçeneği bulunmaktadır. Binlerce online alışveriş merkezi paysafe kart ile ödemeyi kabul ediyorlar. Ogame.de, Skype.com, Amazon.de, msnmusic.com ve buna benzer siteler Paysafecardı desteklemektedirler. PaysafeCard, Piyasaya BAW AG P.S.K. ve Commerzbank AG tarafından sunulmaktadır ve internet ortamında ödeme yapılmasını sağlayan Avrupa’daki ilk ön ödemeli Paysafe kart olup bu kartın güvenliğini daha da arttırmak için dilerseniz paysafecard’ınız için ödeme işlemi sırasında girmeniz gereken bir şifre belirleyebilir ve böylece kartınızı güvence altına alabilirsiniz.

PAYSAFE CARD NASIL SATIN ALIRIM ?

Satın almak istediğiniz Paysafe Card ürününün üzerine tıkladıktan sonra, bir defaya mahsus olmak üzere sitemize üyelik işleminizi gerçekleştirmelisiniz. Daha sonra yapacağınız tüm alışverişleriniz için sadece üye girişi yapmanız yeterli olacaktır. Ödemelerinizi Paypal hesabınızı kullanarak yapabilirsiniz.

PAYSAFE KARTIMI NASIL KONTROL EDERİM ?

Satın almış oldugunuz Paysafe kartın dolu olup olmadıgını hangi tarihte yüklenildigini ve hangi siteye yüklenildigini bu linkten görebilirsiniz.
Paysafe Card takip linki:
http://www.paysafecard.com/uk/personal/credit-balance/

PAYSAFE KART NASIL YÜKLENİR?

1. Hesabınıza giriş yapınız
2. Para yatırma bölümüne tıklayınız
3. Açılan bölümde paysafecard seçiniz
4. Aldığınız kartın Para miktarını yazınız
5. Açılan 16 hanelik kutucuklara bizden aldığınız kodları yazınız..
6. Ve işlemi sonuçlandırmak için onayla butonuna basınız.
7. Yüklemiş oldugunuz bakiye hesaba yansıyacaktır.

PAYSAFE KARTI NASIL KULLANABİLİRİM?

Paysafe Kartın üstünde 16 haneli kod bulunmaktadır.Bu Paysafe PIN kodunu telefon etmek, alışveriş yapma yada oyun oynamak istediğiniz yerlerde istenilen yere girdiğiniz zaman gerekli ödemeyi kişisel ve banka bilgilerinizi vermeden Paysafe kard ile yapmış olursunuz. Birlikte Paysafe kartın miktarı kadar meblağ hesabınıza aktarılmaktadır. Bu ödemelerde hiçbir şekilde extradan ücret talep edilmemektedir. Paysafe kartlar ANONİM ve GÜVENLİ ödeme yapmak isteyen herkes için mükemmel bir ödeme yöntemidir.

Bir cevap yazın