Rusya Deport Sorgulama

rusya-deport-sorgulama

Uzun yıllardır gerek sanal para uygulamalarında gerek ise yurt dışı para transferleri konusunda sizlere Yasal platform içerisinde YS belgeli olarak hizmet veren firmamız, Son zamanlarda, yurt dışı vize ve diğer hukuki işlemlerde sizlere yardımcı olmaya başlamıştır.

Rusya’da bulunan yasal partner firmamız sayesinde sizlere Rusya ile alakalı vize işlemlerinizde ve diğer hukuki işlemlerde yasal çerçevede hizmet vermekteyiz. Son zamanlarda yaşanan diplomatik sorunlar yüzünden bir çok vatandaşımız Rusya ülke sınırları tarafından deport ( sınır dışı ) edilmeye başlanmıştır. Bilindiği üzere Rusya’da yaşayan ortalama 30.000 vatandaşımız bulunmaktadır. Bunların bir çoğu yıllardır  ülkede ikamet eden ve burada ticaret ile uğraşan vatandaşlarımız ve harici olarak bir çok vatandaşımız turizm amaçlı bu ülkeyi ziyaret etmektedir.

Firma olarak rusya deport ( sınır dışı edilme ) konusunda sizlere gerek firma bünyemizde çalışan hukuki personelimiz ile bu konuda yaşadığını sosyal yada hukuksal problemlerinizi yasal çerçevede çözüme ulaştırmaya çalışıyoruz. Rusya’nın bir kaç şehrinde bulunan ofislerimiz sayesinde yaşanan probleme hızlı bir şekilde etkin çözüm yolları buluyoruz.

Bu konu hakkında yaptığımız çalışmalar şu şekildedir;

  1. Deport işlemi hakkında ilgili şahıs için yetkili makamlardan gerekli araştırmalar yapılıyor,
  2. İlgili kişinin için yapılacak evraklar konusunda gerekli çalışmalar yapılıp, ilgili makamlara teslim edilir,
  3. Yapılan Başvuruların takibi sürekli yapılır,
  4. Yapılan başvurular ve verilen belgeler hakkında başvuru yapan kişiye gerekli bilgilendirmeler yapılır,
  5. Yapılan başvurunun sonucu gerekli makamlardan alınıp, ilgili kişiye bilgilendirme yapılır. Gerekir ise Rusya’ya gelişi konusunda gerekli yönergeler hakkında bilgilendirme yapılıp, bu konularda yardımcı olunur,

Not : Rusya ülke sınırları içerisinde herhangi bir şekilde adli bir suç dan dolayı cezaevinde kalmış kişilere herhangi bir şekilde yardımcı olamıyoruz. Deport kaldırma işlemi yapılabilecek konular,

  • Vize bitimi nedeni ile yaşanan sınırdışı işlemleri,
  • Yaşanan yüz kızartıcı suçlar tarafından yaşanan sınırdışı işlemleri ( Alkollü araç kullanma, Yaralama olmadan herhangi bir kavgaya karışma, Sebepsiz yere ilgili polis kuvvetleri tarafından yapılan deport işlemleri )

Konu hakkında ayrıntılı bilgi almak, deport kaldırma ve rusya deport sorgulama işlemi başlatmak için canlı destek hattımızdaki operatörlerimizden destek alabilirsiniz.

Rusya Deport Sorgulama” üzerine 1 yorum

Yorumlar kapalı.