Skrill Bozdurma

Skrill Nedir ?

Skrill 2001 Yılında Avrupa Merkezli  olarak kurulmuş olan güvenli bir şekilde  çevirim içi para gönderme ve para alma işlemlerinizi yapabileceğiniz bir Dijital Cüzdan’dır. Skrill ile tüm ödeme alma ve Ödeme yapma işlemleri için tek sahip olmanız gereken bir eposta adresidir. Eposta adresiniz ile Skrill’e kayıt olduktan sonra tüm işlemleri kayıtlı eposta adresiniz ve şifreniz ile sisteme girerek yapabilirsiniz. Skrill ile tüm işlemler anlık olarak gerçekleşir herhangi bir şekilde beklemeniz gerekmez, Skrill kullanıcıları kredi kart’larını herhangi bir sitede paylaşmadan bu skrill’i aracı kullanarak işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bu şekilde kredi kartı bilgilerinizi herhangi güvenli olduğundan tam emin olmadığınız sitelerde paylaşmak zorunda kalmazsınız.

Skrill Hesabınız İle ;

 • Farklı Satıcılara Ödeme Yapmak için En güvenli ve En Hızlı seçenek’den yararlanırsınız,
 • Sahip olduğunuz paranızı dilediğiniz gibi akıllıca kullanabilirsiniz
 • Arkadaş, dost ve Aile’nize Skill üzerinden para gönderebilirsiniz,
 • Skrill hesabınıza Ödeme alabilirsiniz ve Bu ödemeyi Banka’nıza tahsil edebilirsiniz,
 • Skrill Kart ile hesabınızdaki paranıza dilediğiniz anda 7/24 ulaşabilirsiniz,
 • Çok az masraf ile uluslar arası Havale yapabilirsiniz,
 • Birçok skrill satıcısından indirim ve ödüller kazanabilirsiniz,
Skrill Bozdurma

Skrill Bozdurma

Skrill Bozdurma ;

Skrill Son yıllarda ülkemiz piyasasına girmesi üzerini btcturk.net olarak bu sektörde ihtiyaç sahibi kullanıcılara skrill bozdurma konusunda hizmet vermeye başladık, Yılların verdiği güvence ve profesyonellik ile sizlere skrill banka havalesi yöntemi ile hizmet vermekteyiz,

Skrill Bozdurma işlemlerimiz SSL Sertifikalı Canlı Destek hattımız üzerindeki Satış Temsilcilerimiz ile Haftanın Her günü ve Günün Her saati Kesintisiz olarak yapılmaktadır, İşlemlerinizi Canlı Destek hattı üzerinden yapabildiğiniz gibi daha önceden sitemiz’de işlem yapmış müşterilerimiz Telefon Destek hattımız üzerinden de hizmet alabilmektedirler

Skrill Bozdurma işlemlerinizde sizlere sunduğumuz Seçenekler;

 1. Banka Havalesi ile Ödeme : Bu işlem 30 dk içerisinde gerçekleşmektedir, Herhangi bir Havale masrafı alınmamaktadır.
 2. EFT ile Ödeme : Bu işlem mesai saatleri içerisinde 30 dk’de gerçekleşmektedir. EFT işlem ücreti 5 TL’dir.
 3. Paypal ile Ödeme Alma : Bu işlem 30 dk içerisinde gerçekleşmektedir, İşlem’de Herhangi bir masraf bulunmamaktadır.
 4. Cep Bankacılığı ile Ödeme Alma : Bu İşlem 1 saat içerisinde gerçekleşmektedir, Masraf Ödemenin Yapılacağı Bankaya Göre Değişmektedir.

Skrill Bozdurma işlemini Tüm Kullanıcılar yapabilmektedir, Herhangi bir koşul aranmamaktadır, Ödemenin yapılacağı şahıs ile Skrill Hesabının Sahibinin Aynı kişi olması şartı yoktur, Skrill hesabı kullanıcısının sorumluluğundadır. İşlemler’de Telefon irtibat numarası verilmesi zorunludur. İşlemler Esnasında Herhangi bir Kişisel Bilginiz Talep Edilmez.  Sadece Cep Bank ile ödemesini almak isteyen müşterilerimiz işlemin yapılabilmesi için TC kimlik numaralarını vermeleri gerekmektedir.

Ayrıntılı Bilgi Almak ve Skrill Bozdurmak İçin Lütfen Canlı Destek Hattımıza Giriniz..

Skrill Hakkında Ayrıntılı Bilgiye Sahip Olabileceğiniz Video Anlatım (İngilizce)