Telefon ile Ukash Bozdurma

Ukash bozdurma konusunda her geçen gün yenilikler geliştiren sitemiz sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için her zaman bir arayış içerisinde ve çalışmalar yapmaktadır. Bunlardan bir yenisini seçeneklerimiz arasına eklediğimizi siz değerli müşterilerimize gurur ile açıklamaktan mutluluk duyuyoruz.

Telefon ile ukash bozdurma işlemi aslında diğer tüm işlemlerden daha kolay ve hızlı gerçekleştirilebilen bir işlemdir. Daha önce devamlı yani kayıtlı müşterilerimize sunduğumuz bu imkanı artık tüm ukash kullanıcılarına sunuyoruz, Bu işlemin nasıl gerçekleştiği konusunda sizlere bilgi vermemiz gerekirse, Yapmanız gereken bizleri 1 defa mahsus canlı destek hattı üzerindeki operatörlerimiz alacağınız mobil işlem numaramızdan sonra tüm işlemlerinizi kısa mesaj yolu ile yapabilirsiniz,

Telefon ile ukash bozdurma işlemi yapmak için tek yapmanız gereken gerekli bilgileri bize sms ile ulaştırmanızdır. İşlem için örnek sms şekli;

  • IBAN : TR8384*********  // İsim Soyisim // Banka İsmi // 19 Haneli Ukash Pin Kodunuz // Ukash kodunuzun net miktarı 

Her Bilginin arasına 2 adet kesme işareti eklemeniz yaşanacak bir karışıklığı önleyeceği için kesinlikle unutulmaması gereken bir husustur.

Not : IBAN numarası olmayan müşterilerimiz için; Örnek SMS Şekli Aşağıdaki gibidir;

  • Şube Kodu // Hesap Numarası  // İsim Soyisim // Banka İsmi // 19 Haneli Ukash Pin Kodunuz // Ukash kodunuzun net miktarı 

Gerekli bilgileri tarafımıza gönderdikten sonra işlem süresi en fazla 30 dakikadır. Tüm Bankalara ödemeler HAVALE ile yapılmaktadır. ( Nadir şekilde çalışmadığımız küçük yerel bankalara ödemeler EFT ile yapılmaktadır. EFT işlem saatleri sadece mesai saatleri içerisindedir ). Havale işlemi tamamen ücretsizdir. Tüm masraflar tarafımızdan karşılanmaktadır. Sizden herhangi bir şekilde HAVALE masrafı talep edilmez yada kesinti yapılmaz.

Güncel Kur miktarlarını Mobil veya Sabit numaramızı arayarak müşteri temsilcilerimizden anlık olarak öğrenebilirsiniz,  Telefon ile Ukash Bozdurma hizmeti sayesinde internet kullanmaya ihtiyacınız olmadan dilediğiniz yerde sahip olduğunuz yada kullanmayı düşünmediğiniz ihtiyaç fazlası ukash pin kodlarınızı nakite çevirebilirsiniz.

Bu hizmetimiz sayesinde Hem işlem güvenliğiniz artacak, internet kullanmanıza gerek kalmayacak, İnteraktif bir uygulama yapmış olacaksınız.

Telefon ile Ukash Bozdurma

Telefon ile Ukash Bozdurma