Ukash Artık Paysafe Oluyor

ukash-nedir

 

Ukash Dünya üzerinde 420,000 den fazla noktada ve 55 ‘den fazla ülkede yaygın olarak kullanılan bir ön ödemeli kart sistemidir, İlgiltere alt tabanlı olarak kurulan bu firma bulunduğu sektörde öncü firmalardan biri olma konumuna sahiptir. Dünya üzerinde bir çok kullanıcı ukash kullanımının verdiği rahatlık ve güven için bu firmayı seçmektedir.

Son yıllarda Dünya üzerinden bu sektörde bir çok başarılara sahip olan Skrill Grubu, daha önce bilindiği gibi Paysafe firmasını kendi bünyesine eklemişti, Şuanda yapılan çalışmalar sonucunda artık Ukash’da Skrill gurubuna katıldı. Ukash firmasının tüm hakları artık Skrill grubu tarafından idare edilecek ve yönetilecektir.

Skrill Grubunun CEO’su David Sear ukash’ın da kendi bünyelerine katılması ile dünya üzerinde ön ödemeli kart sisteminde artık tek bir adres olacaklarını belirtmiştir. Yapılan çalışmalar tüm hızı ile sürmektedir. Amaçlandığı gibi Tek bir çatı altında toplanma işlemi, Ukash’ın artık Paysafe olarak bilinmesi ile tamamlanacaktır. Yani ukash sistemi ortadan kaldırılacak ve artık Paysafecard’lar Dünyanın her yerinde kullanılmaya başlanacaktır.

Kullanıcılar için herhangi bir olumsuzluk yaşanmayacaktır. Sadece ukash kart kullanıcıları artık paysafe kart kullanmaya başlayacaklardır. Bunun Türk vatandaşlarına vermiş olduğu bir avantaj ise bilindiği gibi Paysafecard günümüzde artık marketlerde bile satın alınabilmektedir. Ukash’ın kapanmasından sonra bu kullanıcılar paysafecard’ları kendilerine en yakın market,benzinlik yada Terminallerden satın alabilecekler.

Sahip oldukları paysafecard’ların bozum işlemlerini ise dilerlerse Paysafecard’ın kendilerine sunmuş olduğu olanak ile banka hesaplarına kendi sitesi üzerinden alabilecekler. Yada bazı firmamız gibi aracı firmaları kullanarak bozdurma işlemlerini anlık olarak yapabilecekler.

Ukash bozdurmak için canlı destek hattımıza bağlanıp operatörlerimiz ile görüşmeniz yeterlidir.