08 Kasım 2013

Ukash Bozdurma

Dünya üzerindeki 420,000 noktada ve 55 Dünya ülkesinde geçerli olan ve ödeme kabul eden online alışveriş sitelerinde kullanabileceğiniz UKASH kartları, 19 haneli dijital şifreler halinde olup, kolayca ödeme yapmanıza olanak sağlayan, kişisel bilgilerinizi ikinci şahısların bilmesini engelleyen ön ödemeli karttır.

UKASH kartları, günümüzde Avrupa ’ nın en çok kullandığı ön ödemeli karttır. Secure Trading, tarafından ödeme kabul eden nadir ödeme metodlarından birisidir. 128 Mbit ve 256 Mbit SSL şifreleme sayesinde, daha önce güvenliğiniz hiç bukadar artmamış olucak. Hızlı ve güvenli ödeme yapmanıza olanak sağlayan UKASH kartları, kredi kartı bilgilerinize, banka bilgilerinize yada kişisel bilgilerinize ihtiyaç duymamaktadır.

turkcoins.net Olarak sizler için çeşitli platformlardan elde ettiğiniz bu ukash voucher kartlarını nakite çeviriyoruz.  Ukash bozdurma işlemini ” Canlı Destek ” hattımızdaki konusunda profesyonel satış temsilcilerimiz ile hızlı ve güvelinir bir şekilde yapabilirsiniz.

Ukash Bozdurma işleminde maximum 5 dk içerisinde ” Akbank, Yapıkredi, İşbankası, TEB, HSBC, Vakıfbank, Ziraat Bankası,  Garanti Bankası, Denizbank, Şekerbank ” hesaplarınıza ödeme yapıyoruz. Bunun dışında kalan tüm bankalara Mesai saatleri içerisinde 20 dk içinde  EFT ödeme iletiliyor. EFT masrafı her bankanın ayrı olduğu için kullandığınız bankanın eft masrafı üzerinden hesaplanıp kesintisi yapılır. İşlem saatleri Hafta içi hergün 9:00 – 17:00 ‘dir.

Ukash Kart Bozdurma işlemi esnasında sizlere en güvenli işlem hattını sağlamak için sahip olduğumuz  256-bit SSL Sertifikalı Canlı Destek hattımız 7 gün 24 saat hizmetiniz’dedir.

Ukash Bozdurma işlemi esnasında vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslar ile paylaşılmaz. İşlem esnasında TC. Kimlik No, Adres, Anne Kızlık Soyismi vs. gibi kişisel bilgileriniz istenmez.

Firma bünyesinde çalışan personelimiz sizlere verdikleri kur oranlarını anlık olarak Merkez Bank’asının vermiş olduğu güncel kur miktarından hesaplayarak sizlere anlık olarak verirler. Bu sayede aşırı kur değişiminden doğabilecek dalgalardan etkilenmezsiniz.

Şuanda Kur fiyatlarımız 1 euro için 2.70 TL’dir.

Hiç zaman kaybetmeden ukash bozdurma yöntemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin en güvenilir ve en yüksek kur miktarı veren Ukashboz ile Ukash Bozdurma ve  Ukash Bozdurmak için  hemen ” Canlı Destek ” hattındaki operatörlerden bilgi alınız.

Ukash Kart Bozdurma

Ukash Kart Bozdurma

Ukash Bozdurma” üzerine 1 yorum

  • 5 yılı geçkin bir süredir hizmet veren en eski firmalardan biri olan sitemiz size ukash bozdurma konusunda her zaman daha esnek fırsatlar sunmak için çalışmaktadır. Sadece canlı destek hattında bulunan 3 ayrı operatörümüz sayesinde sizlere 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz. En yüksek Ukash Bozdurma 2015 yılının kur oranları ile ukash bozdurmak

Bir cevap yazın