11 Kasım 2011

Ana Sayfa

Kur 1 euro için 3.95 TL’dir.

BTCTurk Telekomünikasyon Türkiye’de uzun yıllardır bir çok alanda hizmet veren bir exchange sitesidir. Sitemizde bitcoin, paysafecard, skrill, webmoney, paypal, neteller, ecopayz, perfect money, astropay, cashu, yandex money, qiwi gibi bir çok sanal cüzdan hizmeti ile ilgili online olarak işlem yapabilirsiniz.  Dilerseniz satın alma, bozdurma yada takas işlemlerinizi 7/24 olarak canlı destek hattı üzerindeki operatörlerimiz aracılığı ile, Dilerseniz online işlem merkezimiz üzerinden işlemlerini operatör yardımı olmadan sadece dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. Btcturk Türk ve yapabancı kullanıcılara güvenli işlem yapmanın kapılarını açmaktadır.

Web sitemiz üzerinden yapacağınız tüm Tüm işlemler’de minimum komisyon oranları uygulanmaktadır,  BTC, EUR ve USD kur fiyatları anlık olarak hesaplanarak yaşanan ani değişimlerden müşterilerimizin zarar görmesini engellemekteyiz.  Yapılan exchange işlemlerinde tüm işlemler SSL sertifikalı canlı destek hattımız üzerinden online olarak yapılmaktadır. İşlemler sırasından sizler’den herhangi bir kişisel bilgi istenmez. Vermiş olduğunuz exchange işlemi ile alakalı bilgiler kesinlikle 3. Şahıslar ile paylaşılmaz. Verilen bilgiler herhangi bir sunucuda saklı tutulmaz.

Sitemiz üzerinden ki Canlı destek hattımız 7/24 hizmet vermektedir. Konusunda profesyonel operatörlerimiz sizlerin işlemlerinizde sizlere gerekli olan ilgili göstermektedir ve Aklınıza takılan tüm sorularınıza en uygun şekilde cevap vermektedirler.

Harici olarak Bitcoin işlemleri için özel olarak oluşturulmuş Online İşlem Merkezi platformumuz sizlerin hizmetindedir. Bu bölümden işlemlerinizi operatör yardımı olmadan online olarak yapabilirsiniz ve ücretsiz olarak bitcoin cüzdanı sahibi olabilirsiniz. Sitemiz üzerinden bitcoinlerinizi saklayabilirsiniz , Dilerseniz sistem üzerinden online olarak bitcoin alım ve satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kullandığımız sistem özel olarak geliştirilmiş olup anlık olarak site üzerindeki bitcoinlerin %95 ‘ini offline cüzdanlarda tutmaktadır. Bu şekilde sahip olduğunuz bitcoinler hiç bir kayıp yaşamazlar.

 

Bitcoin Bozdurma İşlemi Ayrıntıları ;

  1. Müşteri canlı destek hattına bağlanıp, Operatörlerimiz ile görüşmeye başlar,
  2. Müşteri Bozdurmak istediği bitcoin miktarını bildirip, yapılacak ödemenin miktarını ve kur bilgisini öğrenir.
  3. Operatör tarafından yapılacak olan ödemenin miktarı müşteriye bildirilir.
  4. Müşteri verilen miktarı uygun bulur ise, Ödemenin yapılacağı banka hesap bilgisini paylaşır ( Mümkünse IBAN ve isim soyisim, IBAN yok ise şube kodu yada adı ve isim soyisim )
  5. Operatör bitcoin gönderiminin yapılabilmesi için, Bitcoin adresini müşteriye verir,
  6. Müşteri verilen adrese bitcoin gönderimi yapar,
  7. Operatör gönderilen bitcoin’leri kontrol eder, 1 onay alındıktan sonra anlık olarak 1 dakika içerisinde verilen banka hesap numarasına ödeme yapılır..

Yeni nesil exchange hizmet anlayışımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için hergeçen gün kendimizi daha da çok geliştirmeye çalışmaktayız. Ayrıntılı bilgi almak ve işlem yapmak için Canlı Destek hattımıza bağlanabilirsiniz.

 

 

 

 

Ana Sayfa” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın