Ukash Bozdurma 2015

2015 Yılında tüm dünyada ve ülkemizde internet , insanların her geçen gün sosyal yaşamına biraz daha fazla girmektedir. Bunun sebebi ise artık insanların internet üzerinden her türlü bilgiye ulaşabilmesi, alışveriş yapabilmesi, film izleyebilmesi, kitap okuyabilmesi vs. ve daha bir çok alanda kolaylık sağlamasıdır.  Bu gelişen sektörde ticaret’de çok hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Ticaretin yapılabilmesi için satıcıların ve alıcıların ödeme yapma ve ödeme alma konusu vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmiştir.

İnternet üzerinden alışveriş yapan insanlar ödeme almak ve yapmak için, ülke içerisinde banka HAVALE ve EFT işlemlerin kullanmaktadır. Ancak ödeme yapacağınız ve alacağınız kişi yada firma eğer ülke sınırları içerisinde değil ise SWIFT olarak adlandırılan HAVALE’ye benzer para transfer yöntemi kullanılmaktadır. Ancak bu yöntem hem işlem masrafı yönünden çok pahalı hemde işlem süresi yönünden çok uzundur (1-3 iş günü).

Bu yöntemlerin dışında kullanıcılar kredi kart’ları ile ödeme yapmaya başladılar, Kredi kartlarınız ile anlık ödeme yapabilmeniz mümkün olduğu için bir ara bu yöntem çok kullanılır hale geldi, Yalnız kredi kart’ları konusunda problem yaşayan o kadar insan oldu ki kullanıcılar artık, dolandırılma korkusu ve kart’ bilgilerinin çalınması ihtimali yüzünden bu yöntemi tercih etmemeye başladılar.

İşte bu anda devreye giren ön ödemeli kart sistemleri oldu, kullanıcılarına mükemmel bir güvenlik, anlık ödeme yapma ve alma hakkı, ve en önemlisi hiçbir kişisel bilgi paylaşmadan ödeme yapma ve alma şansı tanıdır. Hal böyle olunca çok kısa bir zaman zarfında dünyanın her yerinde kullanılmaya başlandılar. Bu ön ödemeli kart sistemlerinin en yaygın olarak kullanılan ve bilinenleri ( Ukash, Paysafecard, Astropay vs.) dir. Firma olarak tüm ön ödemeli kart sistemlerinin nakite çevrilmesi konusunda son derece güvenli ve yüksek kur oranlarında 5 yılı geçkin bir süredir hizmet veren yasal ve resmi bir firmayız.

Ukash kart’lar ile yani halkımız arasında ukash pin kodu olarak tabir edilen ön ödemeli kartla 19 haneden oluşan bir rakamlar topluluğudur. Her kod bir diğerinden farklı ve farklı döviz cinlerinde miktarları bulunmaktadır. Bu kartları piyasada bulunan bir çok satış sitesinden çeşitli ödeme yöntemleri ile teğmin edebilirsiniz. Ukash yöntemi ile para çeken kişiler ise ülkemizde Ukash firması henüz herhangi bir banka ile çalışmadığı için, komisyon karşılığında aracı firmalar vasıtası ile nakite çevirebilirsiniz. Ukash Bozdurma adı altında yapılan bu işlem’de çok dikkatli olmanız gerekmektedir, Malesef bu konuda bir çok art niyetli kişiler piyasada kullanıcıları kandırmakta ve dolandırmaktadır.

Çok iyi şartlarda ve sorunsuz şekilde ukash kart bozdurmak için canlı destek hattımız üzerinden bizlerle itibata geçebilirsiniz.

Ukash Bozdurma 2015

Ukash Bozdurma 2015