Ukash Bozdurma Canlı Destek

Ukash bozdurma konusunda her site farklı yöntemler ile siz müşterilerine hizmet vermektedir. Bu yöntemler müşterilerin tercihlerine göre değişiklik göstermektedir, Bu yöntemleri Sıralayacak olur isek,

  • Skype ile Canlı Destek : Bu yöntemi günümüzde bazı siteler yaygın olarak kullanmaktadır. Bu sistemi kullanabilmek için müşterilerin bir hotmail hesabı olması gerekmektedir, harici olarak kullandıkları bilgiyasar, telefon yada tablet’de Skype programının yüklü olması gerekmektedir. Bu yöntem baya uğraş verici bir yöntemdir bu yüzden müşteriler için kullanışsızdır. Çünkü İşlem yapabilmek için bir eposta sahibi olması gerekir ve bunu alabilmek için bir çok forum doldurur, daha sonra bu hotmail posta adresi ile skype sistemine kayıt olmak gerekir ve buda bir zaman alan uygulamadır. Bu sebep’den ötürü firma olarak müşteri memnuniyetimiz için skype ile ukash bozdurma işlemi yapmamaktayız.
  • Canlı Destek Programları ile Destek : Bu yöntem şuanda en yaygın olarak kullanılan sistemdir. Bunun sebebi kullanıcısına hiçbir yere kayıt olma yada bilgi verme işlemi sunmaz. Direk ilgili sitenin canlı destek hattı üzerine bağlanan müşteri Genellikle ( Ad ve Soyad, Telefon, Eposta ) adresi bilgilerini yazarak ilgili sitenin operatörleri ile hemen görüşmeye başlayabilir. Bizim gibi Ücretli canlı destek hattı kullana sitelerin kullandıkları platform SSL sertifikalı olduğu için vermiş olduğunuz herhangi bir bilgi ( Banka Hesap Numarası ) gibi sistemde ana bilgisayarda gizli olarak saklanır. Bunun sizlere bir avantajı da Bu canlı destek hattı üzerinden dosya gönderebilir veya alabilir yada dilediğiniz bir anda görüşme özetini Eposta olarak kendinize gönderebilir yada eğer kullandığınız cihaza bağlı bir yazıcı var ise direk yazıcından çıktı olarak alabilirsiniz. Bu işlem kullanıcı güvenliği için çok iyi bir özelliktir, çünkü herhangi bir problem anında elinizde bir kanıt olabilecek görüşme özetinin bulunmasıdır.

Web sitemiz üzerinde 2 ayrı şekilde kullanıma açık Canlı Destek Hattı Bulunmaktadır. Bunun sebebi herhangi bir kesinti yada bağlantı kopması anında diğer hattımızdan sizlere kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir. canlı destek hattımız üzerinde 7/24 operatörlerimiz sizlere hizmet vermek için hazır bulunmaktadırlar.  Tüm işlemlerinizi buradan anlık olarak güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Ukash Bozdurma Canlı Destek

Ukash Bozdurma Canlı Destek