Ukash Bozdurma Fiyatları 2014

Ukash bozdurma fiyatları her ukash bozum işlemi yapan siteye göre değişmektedir. Bu fiyatları yani ukash bozdurma kurlarını siteler kendi içinde teğmin etmek istedikleri kar marjına göre ayarlamaktadırlar. Bu fiyatlar her döviz cinsine göre farklılık göstermektedir.

Mesela Euro ukash pin kodu için verilen ukash bozdurma fiyatı ile , USD ukash pin kodu için verilen miktar farklıdır. Euro cinsinden bozum işlemi yapılmak istenen pin kodu için örnek verecek olursak;

Serbest piyasada euro döviz cinsinin kur oranı ile ukash bozdurmak istediğiniz sitenin size vermiş olduğu kur farkı o firmanın 1 Euro üzerinden kazandığı gelirdir. Bu kur oranının farklı olması o firmanın kar’ıdır. Bu sebepden ötürü hiçbir zaman size verilen düşük döviz kurlarında herhangi bir yalnışlık olduğunu düşünmeyiniz.

turkcoins.net sitemiz sizlere Ülke genelinde tüm döviz kurlarında en yüksek rakamı veren sitelerden birisidir.  Ukash bozdurma kur miktarımız hergün düzenli olarak farklılık göstermektedir. Bunun sebebi ise döviz kurlarının günlük hatta anlık olarak değişmesidir. Bu sayade sizlerin ukash bozdurma işlemi esnasında yaşamış olduğunuz zarar en az miktara inmektedir. Konusunda profesyonel personelimiz günlük olarak Merkez Bank’asının vermiş olduğunu kur miktarlarını takip edip sizler için çalışmaktadır.

Hemen hemen tüm döviz cinslerinde sizlerin ukash bozdurma ihtiyacını karşılayan firmamız. haftanın her günü günün her saati, Canlı destek hattımız üzerinden sizlere sınırsız hizmet vermektedir, ve site olarak sizlere tavsiyemiz sizlere çok yüksek rakamlarda ukash kuru veren firmalara güvenmemeniz çünkü ukash bozdurma işlemi yapan kişisel bu işi ticari amaçla yapmaktadır.. Eğer bu işlemden para kazanmaz ise bir firma o sitenin bir kuruluş amacı olmaz.

Bu sebep ile bizlerin tüm dileği sizlerin sorunsuz ve yüksek kur’da işlemlerinizi yapmanız. Hemen ukash bozdurmak için canlı Destek hattımıza bağlanıp, operatörlerimizden yardım isteyiniz.

Ukash Bozdurma Fiyatları

Ukash Bozdurma Fiyatları

 

Ukash Bozdurma Fiyatları 2014” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın