Ukash Bozdurma Güvenilir Site

Ukash Bozdurma konusunda ne yazikki güvenilir bir site bulmak artık çok zor.. Ukash kullanımının artışı ile bu konuda haksız kazanç sağlamaya çalışan kişiler’de artış gösterdi. Ne yazikki bir çok ukash kullanıcısı bu kişilerin tuzaklarına düşerek paralarını kaptırıyorlar. Çeşitli hileler ile ukash kullanıcıların haklarını yiyen bu kişiler’den kurtulmak aslında çok’da zor değil.

Bilinçli bir ukash kullanıcısı, işlem yapacağı firmayı genelde daha önceden işlem yapıp sorun yaşamadığı bir siteden sağlıyor. Ancak ukash kart kullanımına yeni başlıyan kullanıcılar ukash pin kodlarını bozdurmak için çeşitli arama motarlarından siteler buluyorlar. Arama motorlarında ilk sıralarda çıkan sitelerin güvenilir olduğunu düşünen bu kişiler yanıldıklarını .. Ukash pin kodlarını verip paralarını alamadıkları zaman anlıyorlar ama bu artık çok geç oluyor.

Dolandırılma riskini en aza indirmek için firma olarak siz değerli müşterilerimize birkaç yol göstermek istiyoruz;

1- İşlem yapacağınız sitenin tüm adresini www.google.com.tr üzerinden aratarak. İlgili site için yazılmış şikayet yada önerileri inceleyin.

2- Sitenin İletişim Bilgilerini İnceleyin,

3-Sitenin SSL Sertifikası olup olmadığını inceleyin,

4- Ukash tarafından desteklenip desteklenmediğini inceleyin,

5- Yüksek kur veren firmalara kuşku ile bakın,

6- MSN üzerinden işlem yapmayın,

7- Kişisel bilgilerinizi isteyen firmalar ile işlem yapmayın.

….

Yukarıda yazığımız önerilerinden bazılarıdır. Bu önerileri dikkate alarak ukash bozdurma konusunda dolandırılma riskinizi en aza indirmiş olursunuz.