Ukash Bozdurma Güvenli

Ukash Bozdurma Güvenli Denince akla gelen ilk sitelerden biri olan www.btcturk.net yılların vermiş olduğu müşteri portföyü ve uzmanlığı ile sizlerin hizmetinde olan yasal ve ukash  sitesi tarafından desteklenen bir kuruluştur.

Gerek kuruluş amacı gerek yaptığı işlemler nedeni ile siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmış olan bir siteyiz

Ukash bozdurma işlemi dünya ülkeleri ve ülkemizde yapılan yaygın bir işlemdir, Bozdurma kelimesinden de anlaşılacağı üzere Ukash kullanıcısının sahip olduğu 19 haneden oluşan Ukash pin kodunu nakit paraya çevirmesidir. Bu işlemi yapan bir çok kurum ve kuruluş mevcuttur ve her geçen gün sayıları daha da artmaktadır. Ukash kullanıcısı yaptığı işlemden zarar görmemek için yani dolandırılmamak için işlem yapmak istediği siteyi biraz zaman ayırıp incelemelidir. Bu inceleme işlemininde sonra malesef her bir çoğunu çeşitli şikayet sitelerinden okuduğumuz dolandırılma hadiselerinden biri olmayabilirsiniz. Zaten kontrolünü sağlayıp daha sonra güven veren bir sitede 1 kez işlem yapan ve hiçbir sorun yaşamayan müşteri o firmanın çalıştığı süre boyunca o firma ile güvenli iş yapar. Kullandığı firmayı değiştirmek isteyen kullanıcının değişme sebebi;

* Güvenli Ukash Bozdurma firmasının kapatılması,

* Güvenli Ukash Bozdurma firmasının çok düşük kur’da işlem yapıyor olması,

* Güvenli Ukash Bozdurma firmasının , kullanıcının işlem yapmak istediği saat’de mesai yapmamasıdır.

Bu hallerin dışında 1 defaya mahsus yapacağınız bir inceleme ile sorunsuz ve huzurlu bir şekilde ukash kart bozdurabilirsiniz. Bu konuda yapmanız gereken incelemeler ;

1- İlgili ukash pin bozdurma sitesinin iletişim bölümünün bulunuyor olması; İşlem yapmak istediğini sitenin mutlaka iletişim bölümünde ( adres, iletişim telefon, eposta vs.) gibi bilgilerin bulunuyor olması gerekir, İlgili telefon numarasından Teyit almanız yapmanız gereken işlemlerin başında gelmektedir.

2-İlgili ukash kart bozdurma sitenin arama motorları üzerinde kontrol edilmesi ; İşlem yapmak istediğiniz sitenin alan adını yani domain adını , herhangi bir arama motoru ( google, yandex, bing, yahoo, ask vs. ) üzerinden aratıp ilgili site hakkındaki olumlu ve olumsuz yorumları okumanızdır. Bu seçenek yapılması gereken 1. madde’den sonra eğer yeterli gelmiyor ise yapılmalıdır. Çünkü bir çok alan adı yani domain adresi üzerinden rakip firmalar tarafından yazılmış olan asılsız suçlamalar olabilir. Bilindiği gibi her kişi herhangi bir şikayet sitesine üyelik açıp istediği kişi hakkında şikayette bulunuz, Yeterli bir delil olmadı sürece bu şikayetler kanunda yer tutmaz,

3- İşlem yapacağınız sitenin kesinlikle bir canlı destek hattı bulunması ; işlemlerini sadece canlı destek hattı üzerinden yapınız ( skype, msn, icq vs.) gibi chat programları üzerinden işlem yapmanız sağlıklı değildir. Çünkü yapılan görüşmeler bu programlar tarafından saklı tutulmaz. Herhangi bir problem yaşamanız durumunda hiçbir kayıta ulaşamazsınız, Eğer kullandığınız sitenin canlı destek hattı SSL sertifikası sahibi ise ( yani konuşma yaptığınız pencerenin adres kısmının başında bulunan Asma Kilit işareti ) Bu görüşmeler kayıt altına alınabiliyor demektir. Harici olarak bu tarz sistem kullanan firmaların canlı destek panelleri görüşme esnasında veya görüşme sonunda size görüşme ile ilgili bir kayıt alma imkanı tanımaktadır.

Bu maddelere harici olarak aklınızda bulunması gereken bir durumda işlem yapmak istediğiniz sitenin size vermiş olduğu çok yüksek miktardaki ukash bozdurma yüksek kur  oranlarıdır. Bazı dolandırıcılık amaçlı açılmış siteler müşterilere çok yüksek miktar kur oranları vermektedir ( hemen hemen o döviz kurunun merkez bankası kuru ile aynı ). Bu nedenle ukash kullanıcısı az zarar edeceğiniz düşünerek bu kişilerin tuzağına düşmektedir ve sonuç olarak ukash pin kodlarını kaptırırlar. Burada unutulmaması gereken illaki işlem öncesinde yüksek kur oranı ile işlem yapmak istiyor olmalısınız ama unutmayın ki ukash bozdurma işlemi yapan bir firmanın bu ticaret’den kar etmesi gerekmektedir, Takdir ederseniz ki eğer firma dürüst çalışıyor ise, bu firmanın ” personel masrafı, ofis masrafı, web sitesi kirası, hosting kirası, vergiler, elektrik vs. ” gibi giderleri karşılaması ve kar etmesi gerekmektedir. Bu sebep ten ötürü bu konuda biraz bilinçli davranmanızı rica ediyoruz.

Ha Ben nereden bilebilirim ki ne kadar bir kur miktarının dürüst bir firma ait olduğunuz derseniz; Bu konuda şöyle bir çözüm yolu sizlere sunabiliriz. Yılların verdiği deneyim ‘den ötürü bir firmanın kar ederek hizmet vermeye devam edebilmesi için ortalama 1 Euro üzerinde 0.20 TL oranında bir rakam kar etmesi hedeflenir yani ortalama Merkez bankası tarafından 2.80 TL olarak verilen güncel kur oranı olduğunu düşünürsek size 2.60 TL üzerinden bir kur oranı veren firmanın kar amaçlı olduğu düşünülemez. Yalnız bozdurma işlemi esnasında çok zarar etmemek için en az kur oranı veren firma en güvenilir site mantığı ile hareket etmek de yanlış olur.

Yukarıda belirttiğimiz gibi biraz zamanınızı ayırarak yapacağınız incelemenin sonucunda sorunsuz şekilde ukash kart bozdurabilirsiniz. Ukash bozdurmak için eğer sorunsuz ve son derece güvenli bir site arıyorsanız zaten doğru adres desiniz demektir. Hızlı ve güvenli bir şekilde ukash pin bozdurmak için tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden bulunan canlı destek hatlarımızdan birine bağlanarak online olan Satış Temsilcisi ile görüşmeye başlamanızdır.

Ukash Bozdurma Güvenli

Ukash Bozdurma Güvenli

Ukash Bozdurma Güvenli” üzerine 1 yorum

  • Yepyeni kampanyalar ile yeniden karşınızdayız, Artık tüm müşterilerimize 250 EUR ve üzeri ukash bozdurma işlemi yapan şanlı kişilere hiç bir ayrımcılık gözetmeksiniz. 10 EUR değerinde bedava ukash pin kodu hediye ediyoruz. Bu kampanyadan yararlanmak için canlı destek hattımıza bağlanıp. Ukash bozdurmak istiyorum demeniz yeterlidir. Uzman operatörlerimiz sadece dakikalar içerisinde işleminizi bitirecektir.

Bir cevap yazın