Ukash Bozdurma İşbankası

Ukash Bozdurma İşbankası

Ukash Bozdurma İşbankası

TC. İşbank’ası ülkemizde çok kullanılan resmi bir bankadır. Bir çok müşteri gerek güvenilirliği gerek ise ülke genelinde şubeleri ve Atm’lerinin yaygın olmasından dolayı bu bankayı tercih etmektedir.

Ukash bozdurma işlemi yapmak isteyen ve İş Bankası kullanan müşterilerimize sorunsuz hizmet garantisi vermekteyiz. Ayrı şubelerde açılan 3 ayrı İşbank hesabımızdan canlı destek hattımız üzerinden günün her saati işlem yapmaktayız. İşbank ile ödeme almak isteyen müşterilerimize ödemeleri HAVALE ile yapılır, İşlemlerde sabit HAVALE ücreti olan 1 TL tarafınızdan kesilmektedir. Ödemeler online olarak internet bankacılığımız üzerinden yapılmaktadır.

İşbank ödemelerinizi hangi bilgiler ile alabilirsiniz;

* Banka Hesap Numaranız ( Şube Kodunuz veya Şube İsmini biliyor olmanız gerekir )

* IBAN numaranız ve İsim Soyisim

* Banka kartı üzerindeki 16 Haneli Kart numaranız ile,

Bu bilgiler ve iletişim numaranızı operatörlerimiz ile paylaştıkdan sonra , vermiş olduğunuz ukash pin kodu tarafımızdan bayilik sayfamızda kontrol edilmesinden sonra, ödemeniz en geç 10 dk içerisinde hesabınızda olur.

Ayrıntılar hakkında bilgi almak , soru ve önerilerinizi bildirmek yada işlem yapmak için web sitemiz üzerindeki canlı destek hatlarından birine bağlanabilir yada Mobil destek hattımızı arayarak operatörlerimizden canlı olarak destek alabilirsiniz.

Ukash bozdurma konusunda sizlerin beğenisine sunulan yeni gelişmeler…

Ukash Bozdurma İşbank

Ukash Bozdurma İşbank