Ukash Bozdurma İşlemleri

Ukash Bozdurma işlemleri ülkemizde bir çok dünya ülkesinde gelişen sanal cüzdan uygulamalarının kullanımının çoğalması ile doğru oranda artış gösteren yasal olarak yapılabilen bir ticari işlemdir. Bu işlemi yasal olarak veya yasal olmadan, haklı yada haksız yapan bir çok kurum yada kuruluş bulunmaktadır.

Ukash bozdurma işlemleri 2 şekilde yapılmaktadır,

* İnternet Sitesi Üzerinden ; Bu yöntem ukash bozdurma işlem yapmak isteyen firmaya yada şahsın kurmuş olduğu web sitesi üzerindeki canlı destek hattı üzerindeki Satış Operatörleri vasıtası ile yapılmaktadır,

* Telefon Üzerinden ; Bu yöntem, bozdurma işlemi yapacak kişi yada kurumun sizlere müşteri hizmetleri adı altında vermiş olduğu mobil yada sabit numara üzerinden yapılmaktadır.

Aslında bakarsanız sağlıklı işlem yapan bir firma bu iki yöntemin ikisini kullanıyor olması gerekir. Biz firma olarak müşterilerimize her 2 yöntemde işlem yapma imkanı tanımaktayız, Yalnız 256 bit SSL sertifikalı canlı destek hattımız üzerinde yapılan işlemlerde, müşterilerin Satış Personelimiz ile yaptıkları görüşme özetlerini eposta yolu ile kendilerine mail atmada yada, bağlı bir yazıcı var ise direk çıktı alma imkanı tanımaktadır. Bu şekilde herhangi bir sorun anında yanlışda elinizde gözle görülür bir belge olmuş olur.

Telefon ile yapılan işlemler’de hukuki olarak bir belge niteliği taşımaktadır ve telefon numarası olmuş olması sizlere herzaman bir muhatap bulabilme imkanı tanır. Bu sebep’den ötürü telefon ile işlem yapmak istemeyen müşterilerinde en azından ilgili firmanın sizlere vermiş olduğu telefon numarasından teyit almanız yararınıza olacak bir davranıştır.

Site olarak ukash bozdurma işlemleri hemen hemen tüm bankalara ( Garanti , İş Bankası, Ziraat Bankası, Denizbank, Akbank, Yapıkredi vs.. ) HAVALE ile 15 dk içerisinde ödemenizi gönderiyoruz. Tüm Havale işlemlerinde firmamız tarafından belirlenmiş olan 1 TL’lik ücret tarafınızdan karşılanmak artı ile işlem sonuçlandırılır. Çalışmakta olmadığımız bankalar için ise EFT yolu ile ödemelerinizi yapmaktayız. EFT işlemleri mesai saatleri içerisinde 5 dk bir süre içerisinde sonuçlanmaktadır masrafı olan 5 TL tarafınızdan karşılanmaktadır.

İşlemler esnasında  müşterilerin kesinlikle bir iletişim numarası vermiş olması gerekmektedir. Firma olarak gerekli gördüğümüz durumlarda teyit amaçlı arama hakkımızı saklı tutuyoruz. Vermiş olduğunu iletişim numarası sizlerin yararına olarak da düşünülmelidir, Herhangi bir sorun anında sizlere ulaşabileceğimiz bir numara vermiş olmanız sorunun çözüm süresi konusunda yararlı bir artı olacaktır.

Ukash bozdurma işlemlerini her ülkeden vatandaş din, dil, ırk ayrımı olmaksızın yapabilmektedir. Konusunda profesyonel personelimiz ( Türkçe, İngilizce, Almanca ve Rusça ) dillerinde destek vermektedir. Site olarak bozdurma konusunda herhangi bir alt limit belirlenmemiştir. O anki duruma göre operatörlerimiz size işlem yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgi vereceklerdir ancak bir müşterinin günlük en yüksek bozdurma ihtimali 5000 EUR’dur.

Ukash bozdurma işlemi banka hesabı bulunmayan yada paylaşmak istemeyen müşterilerimiz için, Garanti ve İşbank Cep bank yöntemi aktif bulunmaktadır. İşlem ücreti olarak 4 TL tarafınızdan tahsil edilmektedir. Türkiye genelinde tüm şebekelerin hatlarına ödeme yapılabilir, Herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Ödemeniz yapılacağı numara tarafımızdan kesinlikle teyit edilmektedir. Ödemeler 15 dk içerisinde yapılmaktadır. Tarafınıza gelecek olan PİN kodu ile birlikte ödemenizi en yakın ATM’nin kartsız işlemler bölümünden tahsil edebilirsiniz. CEP bank ile işlem yapmak isteyen müşterilerimizden TC kimlik numaralı güvenlik amaçlı alınız.

Yapılan tüm işlemlerde verdiğiniz bilgiler kesinlikle 3. şahıslar ile paylaşılmaz, İşlemler esnasında kesinlikle bir kişisel bilginiz tarafınızdan talep edilmez ( anne kızlık soyisim, adres vs. ) İşlemlerde istenilen bilgileri şu şekildedir.

1- Banka Hesap Bilgileriniz ( Mümkünse IBAN kodunuz )

2- İletişim Telefon Numaranız ( Teyit Amaçlı Gerekebilir )

3- 19 Haneli Ukash PIN kodunuz ve Net Miktarı ( Küsüratı ile birlikte )

Firma olarak satın alınmış kart’lar için işlem yapmıyoruz, 633718384**** Şeklinde başlayan ukash kart’lar aktif olarak bozma işlemi yapılmaktadır. Her türlü döviz cinsinde ukash kartlarınız tarafımızdan en yüksek kur oranlarında bozdurulur. Kur oranları görevli personelimiz vasıtası ile günlük olarak MERKEZ BANK’asının vermiş olduğu kur oranlarına göre hesaplanarak sizlerin en zarar ile işlemlerinizi yapmanız için hazırlanmaktadır.

Ukash bozdurma işlemleri

Ukash bozdurma işlemleri

Güvenli ve Hızlı bir şekilde ukash bozdurmak için CANLI DESTEK hattımıza bağlanıp, Operatörlerimizden destek alabilirsiniz.