Ukash Bozdurma Kurları

Ukash Bozdurma Kurları bu işi yapan ukash bozdurma firmalarına göre çeşitlilik göstermektedir. Bu firma yada şahışlar müşterilerine verdikleri ukash bozdurma kurlarını kendi firma yada şahsi prensiblerine göre günlük,haftalık yada aylık olarak belirler.

Bilindiği gibi ukash müşterileri genellikle ukash kart’larını ilgili siteler’den EURO, USD yada GBP olarak tahsil etmektedirler. Serbest piyasada bu döviz cinlerinin kur oranları anlık olarak değiştiği için TL olarak talep etdiğiniz ukash pin kodunuz sizlere sitenin prensibleri doğrultusunda o anlık döviz cinsinin anlık kur oranına göre değerlendirip sizlere iletilir.

Anlık olarak değişen bu döviz türleri için firmamız bünyenizde yetkilendirilmiş personelimiz serbest piyasa döviz kurlarını günlük olarak tespit edip sizlere 0.10 – 0.15 TL komisyon farklı ile yüksek oranlar’da ukash bozdurma işlemini yapmanıza imkan sağlamaktadır.

Türkiye genelinde ukash bozdurma konusunda verilebilecek en yüksek kur oranlarını siz değerli müşterilerimize vererek bu konuda öncü site olmanın gurunu taşımaktayız.

Turkcoins.net farklı ile ukash bozdurmak için hiç zaman kaybetmeden konusunda profesyonel personelimizin bulunduğu ve son derece güvenli SSL Seritifikası sahibi olan canlı destek hattımıza bağlanarak ukash bozdurabilirsiniz.