Ukash Bozdurma Kuru 2015

Ukash Bozdurma hizmeti veren hemen hemen her firmanın kendi bünyesinde belirlemiş oldukları her döviz cinsi için ayrı kurlar vardır. Bazen bu kur miktarları bozdurulacak ukash miktarına göre değişiklik gösterebilir. Firmalar bu kur miktarlarını güncel döviz kurlarını takip ederek müşterilerine uygun olan kuru verirler, Bu kur miktarlarını merkez bankanın vermiş olduğu kur ile bir tutmamak gerekir çünkü bu kur miktarı onlara göre düşük olur, bunun sebebi ise ukash bozum işlemi yapan firmanın ukash bozum işleminden aradaki fark doğrultusunda kar etmesidir,

Site olarak sizlere EURO, USD, GBP cinsi ukash cinsleri konusunda işlem yapıyoruz. Profesyonel şekilde yaptığımız işlemler için her türlü güvenlik önlemi alınmış olup tüm çabamız sizlerin sorunsuz şekilde işlemlerinizi yapıp mutlu bir şekilde websitemiz den ayrılmanızdır. Site bünyesinde çalışan personelimiz konu ile ilgili olarak profesyonel bir personeldir, tüm görevi merkez bankasının EURO, USD ve GBP kurlarını anlık olarak takip edip sizlerin ve bizlerin en az zarar ile işlemlerimizi tamamlayabilmemizdir.

Ukash bozdurma kuru konusunda çok dikkatli davranıyoruz, çünkü döviz cinsleri bilindiği gibi anlık olarak değişiyor. Sabah 2.99 TL ‘dn hesaplanarak aldığınız bir ukash kart akşam saatlerinde merkez bankasının kur oranını değiştirmesi ile 2.80 TL olabilir yada 3.10 TL olabilir. Her iki durumda’da olay sizin lehinize yada alehinize gelişebilir bu sebepten ötürü diğer firmalar gibi kurlarımız günlük yada haftalık hesaplanmaz tüm kurlar anlık olarak merkez bankası takip edilerek sizler için en uygun miktar hesaplanır.

Yalnız site olarak bir çok firma gibi, bozduralacak ukash miktarına göre müşterilerimize kur miktarı verebilmekteyiz. Örneğiniz 0-50 Euro arası yapılacak işleme ayrı kur, 50-100 Arası yapılacak işleme ayrı kur, 100-250 Euro arası yapılacak işleme ayrı kur, 250-500 Euro arası yapılacak işleme ayrı kur, 500 EURO üzeri yapılacak ukash bozdurma işlemlerinde ayrı kur hesaplanmaktadır.

Güncel kur miktarımızı öğrenmek ve ayrıntılı bilgi almak için canlı destek hattımız bağlanıp, operatörlerimizden bilgi alabilirsiniz..