Ukash Bozdurma Kuru

Ukash İngiltere Smart firması tarafından oluşturulmuş ön ödemeli kart sistemidir, 19 basamaklı rakamlardan oluşan ukash pin kodlarının birde miktarı bulunur. Hemen hemen tüm para birimlerinde kullanımda olan ukash malesef henüz TL para biriminde kullanılmıyor.

Ukash’ın Türk kullanıcılar tarafından kullanımının yaygınlaşmasından dolayı ukash konusunda işlem yapan bir çok firma kurulmuştur. Bu firmalar gerek sizlerin ukash kart’lar satın almanıza gerek ise sahip olduğunuz ukash kart’ları bozdurma işlemlerinizde sizlere hizmet vermektedirler.

Ukash pin kodları Türkiye kullanıcıları tarafından TL olarak kullanılamadığı için genellikle EURO para biriminde kullanılmaktadır. Bu sebep ten dolayı nakite para çevrilme işlemi yapılırken belirli bir kur baz alınarak çevrilmektedir. Çünkü Bozdurma hizmeti veren bir sitenin bu işlemden kar ediyor olması gerekmektedir.

Ukash Bozdurma konusunda sizlere Ülke genelinde en yüksek ukash bozdurma kur miktarını sağlamak için her gün yeni fırsatlar üreten sitemiz, sizlerin sahip olduğunuz ukash kart’ları bozdururken en düşük zarar ile işlem yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Bu hizmeti sizlere verebilmemiz için çalışanlarımız anlık olarak değişen EURO kurunuz merkez bankasının vermiş olduğu kur miktarını baz alarak hesaplamaktadır. Bu kur oranları www.doviz.com sitesi üzerinden alınarak sizlere en uygun oranda ukash bozdurma kuru verilmektedir. Sağ tarafta bulunan ukash bozdurma hesap makinası sayesinde elinizde bulunan ukash kartın güncel tutarını hesaplayabilirsiniz.

Gerek sizlere sunduğumuz ödeme kolaylıkları ile gerekse işlem güvenliği açısından firmamız ukash kart bozdurma konusunda bulunduğu sektörün öncü kuruluşlarından biridir,

Site olarak ukash bozdurma alt limitimiz 30 EURO olarak belirlenmiştir. Bu miktarın altında ukash kartı olan müşterilerimiz için farklı seçenekler sunmaktayız. Bunun dışında günlük ukash bozdurma üst limiti ise 5000 EURO olarak sitemiz tarafından işleme alınmaktadır.

Ukash Bozdurma Kuru hakkında bilgi almak ve ukash bozdurma işlemi yapmak için 7/24 olarak hizmet veren 2 farklı canlı destek hattımızda ki operatörlerimizden yardım alabilirsiniz ve hemen işleminizi yapabilirsiniz.

Ukash Bozdurma Kuru

Ukash Bozdurma Kuru

Bir cevap yazın