Ukash Bozdurma Limiti

Ukash bozdurma konusunda işlem yapan hemen hemen her site veya kurumun kendi firma prensibleri içerisinde belirlemiş oldukları belirli ukash bozdurma alt limiti ve ukash bozdurma üst limiti bulunmaktadır.

Bunun sebebi gerek firmanın günlük işlem hacmi gerek ise art niyetli kişiler ile işlem yapmayı önlemektir. Bazı firmalar ise az miktarlarda ukash bozdurmak isteyen müşterilere yardımcı olmuyorlar. Çünkü bir çok firma şuanda ukash bozdurma işleminin ardından bozulan ukash kartın miktarını ücretsiz olarak HAVALE ve EFT yapmaktadır ve Ukash kart bozum işlemlerinde kazanılan az komisyon oranı bu havale ücretini karşılamamaktadır.

Btcturk.net web sitesi olarak sizler için artık herhangi bir bir alt limit uygulaması yapmıyoruz. Dilediğini miktarda ukash kartı ister tam miktar ister küsüratlı olsun uygun kur’lardan bozuyoruz. Yalnız 25 Euro nun altında yapılan ukash bozdurma işlemlerinde kur miktarı yüksek miktar’da yapılan ukash bozdurma işlemlerine eşdeğer değildir.

Site olarak herhangi bir alt limit uygulamamaktayız, lakin firma prensibleri gereği her müşterimize günlük üst limit uygulaması mevcuttur. Firma olarak 1 müşterimiz günlük max. 2500 Euro ukash bozdurma işlemi yapabilir.

Sonuç olarak çeşitli siteler’den kazanmış olunan yada satın alıp artık kullanılmak istenmeyen düşük miktar’larda ukash kart’ları Online olarak anlık firmamız aracılığı ile nakit e çevirebilirsiniz. Yapılan  işlem yüksek miktar’larda yapılan ukash bozdurma işlemi ile aynı prosedür içerisinde yapılmakta olup ödeme süresi tüm bankalara 5 dk’dir.

Ödemeler HAVALE ile gerçekleştirip tarafınızdan herhangi bir HAVALE ücreti talep edilmez. İşlem esnasında Banka hesap bilgileriniz, iletişim telefon numaranız ve ukash pin kodu bilgileriniz tarafınızdan operatörlerimiz vasıtası ile canlı destek hattı üzerinden talep edilir. Vermiş olduğunuz bilgilerden sonra operatörlerimiz ukash pin kodunuzu ukash resellerin de kontrol ederler. Ukash kartın geçerli olması durumunda vermiş olduğunuz banka hesabına ödemeniz online olarak hızlı bir şekilde yapılır tarafınıza ödemenin yapıldığı konusunda gerekli bilgi verilir.

Tüm işlemler son derece güvenli SSL sertifikalı canlı destek hattı üzerinden yapılır. Hiçbir sorun yada pürüz yaşamazsınız. Firmamız aracılığı ile hızlı, güvenli ve yüksek kur’da ukash bozdurmak için canlı destek hattımıza bağlanıp operatörlerimizden yardım alabilirsiniz.

Ukash Bozdurma Limiti

Ukash Bozdurma Limiti