Ukash Bozdurma, Posta Havalesi İle.

Ptt ile Ukash Bozdurma

Ptt ile Ukash Bozdurma

Ukash Bozdurma Konusunda Türkiye Genelinde Çok İyi Bir Yere Gelmiş Olan Sitemiz, Sizlere Hergeçen gün yenilikler sağlamaya devam etmektedir. Posta Havale sisteminin kullanımının hergeçen gün yaygınlaştığı ülkemizde artık ukash bozdurma işlemlerinizi yaparak karşılığı olan nakip paranızı Posta Hesabınıza Alabilirsiniz.

Ukash Bozdurma İşlemi esnasında vereceğiniz bilgilerin doğrultusunda, size belirtilen kur oranı’nı kabul etmeniz dahilinde, Ödemeniz vermiş olduğunuz Posta Hesabınıza 1 saat içerisinde gönderilmektedir.

Bu yöntem ile 2 şekilde ödeme yapılmaktadır. Dilerseniz bulunduğunuz şehirdeki size en yakın PTT şubesine isminize havale edilerek yada sahip olduğunuz PTT hesap numaranızı ödemeniz gönderilir. Yapılan işlemde alınan masraf tamamen PTT tarafından belirlenen miktardır. Masraf size beyan edilen yani gönderilecek ödemenin içerisinde kesinti yapılır. Tarafımızdan herhangi bir şekilde kesinti yapılmaz.

Bu yöntem ile yapılan işlemler sadece PTT ‘nin mesai saatleri içerisinde yapılır. Mesai saatleri dışında yapılan işlemde ödemeleriniz en yakın mesai saati başlangıcında otomatik olarak tarafınıza ulaşır. Dilerseniz ödemeniz yapıldıktan sonra ödemenin yapıldığına dair tarafınıza dekont gönderilir.

Ayrıntılı bilgi almak ve ukash bozdurma için canlı destek hattımıza başvurunuz.