Ukash Bozdurma, Ukash bozdurmak ?

Ukash Dünya’nın bir çok ülkesinde kullanılan ön ödemeli bir kart sistemidir.  Bir çok platform’da kredi kartı bilgilerini kullanmak istemeyen kullanıcılar ukash kart’lar ile işlem yapmaktadır. Ukash Kart Kullanılarak kullanılan sistemlerde Kazanılan bakiyeler yeniden ukash olarak euro döviz kurunda Kullanılan platform’dan talep edilip çekilebiliyor.

Talep edilen platform’dan kayıtlı olan mail adresine gelen ukash voucher’leri bozdurma işlemi ise günümüzde bir çok kurum ve kuruluş tarafından yapılmaktadır.

Ukash Bozdur  Türki’yenin İlk ve Tek online exchange bürosu olarak tüm ukash bozdurma ve ukash kart bozdurma işlemlerinde güncel kurlar ile konusunda profesyonel satış temsilcileri ile sizlere en iyi ve en hızlı hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Ukash bozdurma işlemi; tarafınıza gelen 19 haneli ukash voucher numarasını Resmi ukash resellerimizde kontrol etdikten sonra, yine sizin belirlediğiniz banka hesap numaranıza maximum 30 dk. için transfer ederek tamamlıyoruz.

Ukash Kart Bozdurma minimum alt limitimiz 50 euro olup maximum limit ise belirlenmemiştir.

Güncel ukash bozdurma kur oranımızı ana sayfamız  üzerinden yada canlı destek hattındaki operatörlerimizden öğrenebilirsiniz.

İşlem yapmak ve ayrıntılı bilgi almak için ” Canlı Destek ” Hattımızdaki operatör arkadaşlarımızdan yada İnteraktif Bozdurma seçeneğini kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın